Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres újszülöttnek kell...

Tápszeres újszülöttnek kell adni külön forralt vizet is?

Figyelt kérdés
3 hetes a baba, Beba Pro tápszert kap, sajnos nem szoptathatok :( Adjak neki forralt vizet a tápszer mellé?

2012. jún. 20. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen melegben igen, kínáld meg vele, ha elfogadja, akkor add. Ha pedig beesne a kutacsa, akkor erőltesd is picit.


6 hetes tápszeres baba anyukája

2012. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadja akkor adhatsz,de ha nem kell neki se ess kétségbe mert a napi 6-7-8 adag tápszer bőven fedezi a folyadékigényét.Tudom mert nekem tavaly májusban született a lányom,nem fogadott el mást,és én is aggódtam emiatt,de felesleges volt.
2012. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel ilyen meleg van, igen!

De a tápszer is ugyanolyan folyadék, mint a tej. Tehát ha eszi rendesen, megvan a napi vízmennyisége.

2012. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem is próbáld meg és a kutacsát figyeld. Nekem augusztusi volt a kislányom, akkor még ugyan szopizott, de nem adtam neki, lehet kellett volna...
2012. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is tápszeres volt,márciusban született és én bizony adtam neki teát a tápszer mellé.A tápszer mellé kell mert nagyobb a szárazanyagtartalma,nem olyan mint az anyatej.
2012. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, adok neki akkor.

Mindenkinek ment a zöld kéz :)

2012. jún. 20. 21:27
 7/8 anonim válasza:

mindenképp adj neki a tápszer mellé kell! meg most szokassad a vizre mert ha most nem szokatod késöbb nem fogja szeretni...

teát is adhatsz neki hagy szokja lehet az elején fájni fog tölle a hasa de megkell mindent szoknia. csak úgy h egy kis szine legyen neki ne erösre csináld.

2012. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, a teával még várok, mert eleve hasfájós a kisfiam. De vizet már kapott tegnap, ivott is pár kortyot belőle.
2012. jún. 22. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!