Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Nagy hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés
A múlt héten náthás lett a 10 hós kislányom,meg pindurkát köhögött meg húzkodta fülét,dokihoz vittük hurutos a füle,adott gyógyszert és h pihi legyen otthon...namot iszonyat meleg van a láynom megért ma már kivittem és kicsit beletettem a vízbe pancsizni mert anniyra szerette volna,nem bjrtam ki h ne rakjam bele,miért szenvedjen ebben a melegben!Rosszul tettem? Most du mennénk Balcsira szerintetek bele vihetem,imádja nagyon!Tanácstalan vagyok!
2009. júl. 6. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a hugom 4 éves és imád kádba fürödni, de sajnos ő is sokat náthás. Anyu ha nagyon hisztizek akkor se enged belőle, mert tudja, hogy akkor utána neki lenne rosszabb. Amit csináltál már vissza úgyse tudod csinálni úgyhogy szerintem ne rágódj rajta! Ha jobban van holnapra nem köhécsel taknyos stb. akkor nyugodtan vidd be egybként énse és anyu se mernénk. Sokkal roszabb lesz neki utána. Mondjuk az is biztos, hogyha a hugom nem tudna strandolni (imád!!!) akkor mi se mennénk, mert tudjuk, hogy rosszul érzi magát.
2009. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én így a balcsiba nem vinném bele, mert azért az nem olyan meleg. viszont otthon ha van medencéje, tegyél bele kicsit melegebb vizet, és abban szerintem nyugodtan lubickolhat, amennyi csak jól esik neki:-)
2009. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!