Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van időtök a baba mellett...

Van időtök a baba mellett pihenni?

Figyelt kérdés
Mikor még terhes voltam, feltettem ide egy kérdést, hogy a baba mellett van-e ideje az ember lányának olvasni, pihenni. Mindenki azt írta hogy természetesen nincs idő semmire. Most 4 hónapos a fiam, és nekem a házimunka mellett (nagy családi házban lakunk) van időm még olvasni is, sőt most kimegyek napozni. :) Vagy csak az én babám jó fiú, mert sokat alszik?
2009. júl. 6. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 2 kintlévő gyermekem van(4 és 2 évesek)és egy a pocimban.Én rendszeresen lefekszem velük délben kb.2 órát aludni!Ha mégsem akkor jöhet egy könyv,rejtvény,esetleg az elmaradt házimunka:)
2009. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is ilyen. 3 és fél hónapos. több időm van, mint valaha. :)
2009. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen nagy mázlista vagy. Az én fiam ennyi idősen napi háromszor fél órát aludt. Azért a házi munka mellett én is pihentem, mert kell az energia, de olyan sokat azért nem tudtam, mert mindig volt valami. Szóval használd ki amíg lehet, mert ahogy nő egyre kevesebbet fog aludni.
2009. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen mikor pici volt enis tobbet tudtam pihenni,de majd kesobb nemlesz ennyiire buli :D 1eves a fiam 1x alszik naponta a tobbeo orom mozgas,futas... :)estere hulla vok,de hat csak van idom igy is mivel itt ulok :D:D:D
2009. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ugy csinálom,hogy nagyon korán kelek.Ilyenkor összepakolok,elmosogatok,feltakaritok,elinditom a mosogépet,kivasalok.(az ebédet futár hozza)Mire ébred a kisbaba kész vagyok.Mikor napközben alszik,vanhogy alszom én is.Tehát van időm mindenre.De azért is csinálom igy,mert én szeretnék a lehető legtöbbet vele lenni.
2009. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, szerencséd van! (szerintem) Az én fiacskám 6,5 hós. Semmit (szó szerint) nem alszik nappal, éjjel 4x ébred.... Szóval most azért van időm gépelni, mert az apját nyúzza. :)
2009. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztos kiságyban vannak ezek a gyerekek, akik mellett ennyi a szabadidő? Na, de hamarosan elkezd kúszni, mászni, szaladni az a baba és akkor lesz JAJ!!

Az én lányom 16 hónapos és idáig egyáltalán nem pihentem mellette, mert kiságya nem is volt,hanem mindenhol velem volt, vittem a pihetetőbe, amikor du sziesztázott azt a fél órát, mosogatással töltöttem. Éjszaka legalább 2-szer ébredt. 16 foga már kibújt.

Amióta egyeül is tud menni, én már hesszelek az ágyon, olvasok, nézem a tv-t, hallgatom a zenét, ha kérdez valamit, mert babanyelven beszélget is, akkor válaszolok neki. Vagy hozza a könyvet és nézzük együtt.

2009. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Eddig nagyjából volt (4 hónapos lesz holnap a lányom), de a kisasszony most kezd erőteljesebben "öntudatra ébredni".

Nem lehet lerakni az ábgyába, mert mmáris hason van, aztán megint háton, forog, minden érdekli, szóval foglakozni kell vele.

Szoktam masszírozni is.

Mostanában amúgy is eléggé nyűgös, valószínüleg amelegtől, de lehet,hogy mástól, nem tudom.

Most éppen elaludt, úgyhogy megyek teregetni, aztán, lehet, hogy csobbanok egyet a mdencében és napozok én is:-))

2009. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) jól teszed, kell is néha egy kis kikapcsolódás. Különben az enyém is állandóan pörög forog, csak aztán elfárad és elalszik.
2009. júl. 7. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!