Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell csinálni, ha a baba...

Mit kell csinálni, ha a baba belealszik a rotyiba?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 13:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Fiam van, még sosem volt piros a popója. A pelenka jó minőségű. Idáig mindig tisztába tettem, de nekem ha álmából ébred fel, utána ezerszer nehezebben alszik vissza, mint amikor simán alszik el. utána még altathatom vagy másfél órát, mert persze még kétszer bekakil, akkor azt nyilván jutalmazni kell egy szopival, aztán büfi, meg meg megint kaki, akkor pelenka, megint szopi, nahát ördögi kör...
2012. jún. 22. 13:51
 12/12 anonim ***** válasza:
Cseréld, cseréld, cseréld!!!! Nehogy úgy járj, mint mi. Úgy szétmarta a kaki a babám fenekét, hogy már szinte a húsa látszódott. Pedig nem volt sokat benne, csak már nem akartam új pelenkát használni, mert fél óra volt fürdésig. Azóta cserélem. Elég erős kencét kellett használnunk, hogy elmúljon.:(
2012. jún. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!