Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliai anyukak, milyen...

Angliai anyukak, milyen gyogyszerek vannak nektek otthon mindig es ezeket hol vasaroljatok, hol kedvezobb?

Figyelt kérdés
Itthon tudom mire milyen gyogyszer valo, de itt fogalmam sincs. Egy egyevesnek szeretnek osszeallitani egy alap gyógyszer csomagot. Magas laz, megfazas, orrdugulas,hasmenes, hanyas, allergia eseten. Ti mit es hol vesztek? Ezeket erdemes feliratni? Amit kaptam kis feher nhs kartyat az egy vagy keteves koraig hasznalhato? es hogyan?

2012. jún. 22. 14:13
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Ja azt kihagytam, hogy orrcsepp is mindig kell, hogy legyen otthon. Nekem mindig estere dugult be az orra, ha nem lettem volna felkeszult, se enni, se aludni nem tudott volna reggelig....

ilyen esetben a nurofen nem er semmit. Csak fogzas es laz eseten hasznaltam, ha nagyon muszaj volt...

2012. júl. 4. 15:00
 22/25 A kérdező kommentje:
Már itt vagyunk angliaban es valamilyen probiotikumra lenne szukseg, mit ajanlotok, gondolom normaflore, laktiv itt nincs????
2012. júl. 22. 02:19
 23/25 anonim ***** válasza:

Örülök, kedves kérdező, hogy nem hiszed, hogy meghalhat egy gyerek....jó neked, mert még ilyen élményben nem volt részed, nem is kívánom, de hidd el pocsék. Én se hittem volna......

Köszönöm a részletes leírást, de tudom mire adják otthon a Calcimuscot......azóta viszont azt is tudom, hogy allergiás reakciókra antihisztamin kell, nem lórúgásnyi vitamin, ami ráadásul olyan drogot tartalmaz (jah, ezt nem mondta az okos körzetis néni....értem), amit csak kórházi körülmények között használnak pl itt és azt is csak felnőtteknek....amúgy nem a Calcimusctól halt meg majdnem, hanem a kiváltott hatástól, ugyanis olyan erős hányást okozott a 7 hónaposomnak, hogy 1,5 óra alatt úgy kiszáradt, hogy csak na......és akkor itt a kérdésre egyből a válasz, mármint hogy mit csinálok ha hány a gyerek? hát elviszem a dokihoz....azonnal. Ha éjjel van, akkor felhívom a GP surgery által megadott telszámot, ami a kórházi ügyeletet kapcsolja, ők mérlegelik, hogy be kell e mennem (gyerekkel eddig mindig behívtak) és adnak gyógyszert, amire ha rosszul reagálna a gyerek, akkor legalább rögtön tudják, hogy mi az és nem azzal kell kezdeni a mentést, hogy előbb kiderítik, hogy mivel mérgeztem meg. Isten hozott Angliában........

2012. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Koszi:) igy mar ertem. Nem most elek itt eloszor, csak ilyen dolgokban nem voltam jartas. Azert elgondolkodtato a valaszod.... Koszonom!
2012. júl. 23. 23:54
 25/25 A kérdező kommentje:
Az orrcseppel jol megjartam... Elfogyott a nasivinunk es nem kaptunk helyette csak tengervizes orrsprayt, ezen kivul 15 honaposnak mas nincsen... Ha valaki esetleg indulna ki babaval, ezt mindenkeppen hozza. Ezenkivul a normaflore volt meg, ami itt nincs, meg hasonlo sem. Es a Landzsas utifu szirupot is ajanlanam Angliaba keszuloknek. Itt tenyleg mindenre Calpolt adnak...
2012. szept. 19. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!