Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeret a babatok olben csak...

Szeret a babatok olben csak ugy odabujni hozzatok?

Figyelt kérdés
a lanyom 6 honapos mult, nagyon szeret(azert igyekszunk nem allandoan) olben lenni, viszont ha felvesszuk akkor kapalozni kezd es meg kell forditani, hogy kifele lasson. tudom, h ez termeszetes, mert kivancsiak ilyen korban, de olyan jol esne neha, ha hozzam bujna, vagy a vallamra hajtana a fejecskejet, stb.
2009. júl. 7. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így vagyunk ezzel!Én is szeretném ha odabújan hozzám de nem.....10 hós és most már az oldalamon cipelem ha épp felkéretkezik és akkor a kis kezeivel fogja a nyakam a másikkal meg a cicimnél tapogatózik csipked stb,de olyan jólesően a kis lábaival meg kapaszkodik de anniyra h hihetetlen!Nahhhh ez igen jól tud esni,le sem raknám soha,de Ő meg sosem marad el 1helyben....SOHA....10 hós már és mint a zsizsik oylan,1 pillanatra meg sem áll így az odabújás sem megy neki!Néha édesen rámnéz mikor az ölemben van és 1-2 x már volt olyan h rámnézett és odahajtotta 1 msp-re a kis buksiját!Ill ha mászik utánam én megállok akkor átöleli a lábam és náz rám h veygem fel!

Ennyi a bújás!

2009. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-2 hónap és eljön a Te időd.:)

Nálunk ugyanez volt, 6 hósan minden érdekelte, ficánkolt, de 7 hós kora óta nagyon bújós lett, most 8 hós és még mindíg bújós.

2009. júl. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pont ezt érzem én is. az én lányom 11 hónapos, de ha felvesszük, nem bújik, hanem tól el magától, hogy minél jobban szétnézhessen:) először nekem is rosszul esett, hogy csak ezért akarja, hogy felvegyem, de most már tudom, hogy rendkívül kíváncsi, érdeklődő baba:) remélem, azárt ez változni fog később
2009. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van ez, minket egy ideig csak kilátónak használnak! Ám ha sokat játszotok csikizős hasifújkálóst, meg anya amikor tus odabújik puszizkodni, akkor eljön az idő amikor viszont megölel, és viszontpuszil. Most még önmaga tartozékának tekint, s ugyebár magunkat nem puszilgatjuk. Eljön mindennek a maga idelye. El ám! :D
2009. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!