Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor es hogyan szoktattatok...

Mikor es hogyan szoktattatok babatokat kulon szobaba, ha elotte egy agyban aludtatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát külön szobáról tudok nyilatkozni.

7-8 hónaposan került saját szobába. Egyedül aludt már el, de nem vártuk el elsőre külön szobában természetesen. Sírt is, úgyhogy bent maradtunk, kivettük, sokat beszéltünk hozzá, hogy nincsen baj, ez az ő szobája, ami nagyon jó dolog, ott vannak a világító "izék", a ruhácskái, a macijai, stb. Visszatettük, utána már nem sírt, csak ha kimentünk, úgyhogy bent maradtunk a földön, úgy csináltunk, mintha aludnánk, és úgy aludt el. 2 nap múlva már kijöhettünk, nem sírt, megpróbált aludni, forgolódott, de utána vissza kellett menni megnyugtatni (nem kellett már maradni), még kb. 2-3 napig. Utána már magától elaludt sőt, ő jelezte, hogy mehetünk, most már aludna. Nappal is sokat játszottam ott vele, sokat beszéltem neki a szobájáról, hogy ez mennyire klassz dolog.

De először szerintem ha együtt alszotok, akkor lehet, hogy jobb lenne a kiságyat az ágy mellé tenni, hogy előbb azt szokja meg. És utána a szobába. Bár nem tudom...

2012. jún. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Másfél éves korátol kezdve próbáltuk. Befeküdtem mellé,mesét olvastam,ott aludtam egy heverőn,stb,de semmi nem használt. Aztán feladtam,de már egyre kényelmetlenebb volt,mert érkezett a kisetesó. És mondta,hogy,ha meg lesz a hugi akkor vele fog aludni. Gondoltuk,hogy habi-habi,de nem. Mióta haza hoztuk a kicsit a kórházból(fél éve) együtt alszanak. Este egy szó nélkül bemegy az ágyába és olvasok neki egy mesét meg ott vagyok míg el nem alszik. Ha nem kel fel a kicsi sírására akkor átalussza az északát hajnali 5-ig. 5-kor meg megjelenik az ágyunk mellett a takarójával az alvós állatal meg a kis cumijával és akkor hajnali 5-től alszik velünk. :)
2012. jún. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első két hétben aludtunk egy ágyban,azóta a szobájában alszik saját ágyában.Semmi gond nincs,szereti nagyon.Nem kellett szoktatni.Este ott fektettem.Napközben nincs benne.
2012. jún. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!