Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez a légkonditól...

Szerintetek ez a légkonditól lehet? Gyógyszer kellhet?

Figyelt kérdés
13 hónapos kisfiam egy héttel ezelőtt belázasodott, másnap már csak hőemelkedése volt, semmi más tünet, ezt én a fogzásnak tudtam be, most jön a rágófoga. 3 napja folyik az orra, és elkezdett köhögni is, nem vészesen de időnként köhög, én dettó, folyik az orrom és fáj a torkom. Szerintetek a légkonditól lehet, hogy kint 40 fok, ha bemegyünk vásárolni valahova, ott meg mínuszokra hűtik az áruházat? Adjak Neki valamilyen gyógyszert? Betegnek nem tűnik, ugyanolyan vidám, ugyanúgy telnek a napjaink mint eddig.

2012. jún. 24. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát mínuszokra nem hűtenek, túlzásokba ne ess...

A válasz a kérdésedre, hogy most terjed ilyen vírus, mi is most lábaltunk ki belőle, de nekem most fülgyulladásom is lett szövődményként.

2012. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolom,hogy a légkonditól van,a 10hónapos fiam is nem rég volt beteg,láz+garat gyulladás.Mint ott dolgozó biztosan tudom,hogy a kinti hőmérsékletnék max 7-8 fokkal lehet bent "hidegebb",szívbetegek stb miatt.
2012. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a kioktatás, a mínuszokat átvitt értelemben írtam. Amúgy meg menjetek be egy Lidl - be, ott tuti, hogy nem csak 7-8 fokkal van hidegebb.
2012. jún. 24. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, nálunk a lakásban is van légkondi, és mégsem betegek.
2012. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És kéne adni Neki valami gyógyszert? Ha nem muszáj nem gyógyszerezem...
2012. jún. 24. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Én, ha a kislányomnak fáj a torka, Tantuum Werde spray-t szoktam a szájába fújni. Nekünk nagyon bevált, az ízét is szereti.
2012. jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Nálunk ugyan ez a helyzet..én elvittem dokihoz de semmit nem talált,nem volt piros atorka sem..néha köhécsel.

Neki 3* 10 csepp Fenistilt javasolt és a tengervizes orrsprayt..vagyis,hogy tartsam tisztán az orrát.

Az orvosunk is azt mondta ,hogy nem "túlkezelni",valószinüleg bekepott egy kis vírust..a lázzal és hőemelkedéssel válaszolt a szervezetük.

És igen lehet a klimától mert ezekben nagy melegekben,kintről ha bemegyünk egy klimás üzletbe,bizony néha még fáztam is kicsit...

Szóval ha nincs komolyabb akkor egy kis fenistillel kezelheted :)

2012. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek, az áruházakat túlzottan lehűtik a nagy melegben. Ha "felforrósodva" bementetek vásárolni, akkor simán lehet, hogy megfáztatok egy kicsit. Bár az is igaz, hogy most vírusos megbetegedések is voltak a mi környezetünkben is. Addig nem adnék neki gyógyszert, amíg nem levert, de ha rosszabb lesz, akkor még orvoshoz is elmennék.
2012. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!