Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor málnát mikortól...

Most akkor málnát mikortól adhatok? Nem érdekel az ajánlás, az érdekel, ti hogyan csináltátok.

Figyelt kérdés
Sajnos nem emlékszem, mikor adtam a kislányomnak, de azt se szeretném, ha a fiamnak baja lenne tőle. Tele vannak a bokrok, és annyira szeretném vele megkóstoltatni...

2012. jún. 24. 23:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as! Amiert ti nem betegedtetek meg, attol sajnos meg teny, amit leirtam, mindig vannak kivetelek. En peldaul tehentejet kaptam ket honapos koromtol, megsem ajanlom ezt a betegeim csecsemoinek es nem allitom azt, hogy nem allergizal, MERT en semmire nem vagyok allergias. Azt szerintem senki nem kerdojelezi meg, hogy a dohanyzas tudorakot okoz, de tudjuk, hogy nem minden egyes dohanyos hal meg tudorakban. Igy van ez az allergianal is.

Nekem mar van egy 10 hetes kora ota asztmas gyerekem, senkinek nem kivanom.

2012. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Így igaz, jobb a biztonság.
2012. jún. 25. 15:39
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy "biztos nagyon szerencsések vagyunk"... de itt nem erőssége az értő olvasás az embereknek sajnos. Inkább a lepontozás meg a kioktatás. Hajrá magyarok.
2012. jún. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!