Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biztos csak fogzás miatt van?

Biztos csak fogzás miatt van?

Figyelt kérdés
8 hós a lányom, még nincs foga. Pár napja nagyon rág, nyelvével piszkálja az ínyét. Ezenkívül hasmenése volt (napi 3-szor tegnap), időnként sírva rág mindent. Nyála nem igazán folyik, egy kicist volt hogy melegebbnek éreztem (37,7), de lehet csak pont egy sírás után volt. Eddig tiszta fogzás. De egyébként nagyon vidám, ha lemegy róla afájdalom. Ami elbizonytalanított: rendesen alszik éjjel, nappal is könnyebben elalszik, ráadásul leteszem a kiságyba és ugy (eddig babakocsi). kevesebbet eszik, inkább csak iszik. Inyén nem nagyon látok semmit, egy kicsit mintha fehérebb lenne, de nem engedi megnézni.
2012. jún. 25. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj nekem soha nem sírt a fogás miatt pedig már 8 foga van és 11 hónapos...vidám mindig,minden éjszakát átalszik ,nem viseli meg a fogzás.Ja és a nyála se nagyon durván folyott,nem kellett sose kendő v ilyesmi...nem törvényszerű hogy ne aludjon.Örülj neki,szerintem tuti fogzás,már épp ideje volt :)
2012. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezekkel a tünetekkel tegnap bújt ki az első foga a babámnak. (5 hós) Én se láttam semmit az ínyén.
2012. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És mennyi ideig tartottak a tünetek?
2012. jún. 26. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!