Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is volt már így? Volt már...

Más is volt már így? Volt már olyan, hogy nem volt kedvetek a gyerekkel játszani vagy éppen gügyögni?

Figyelt kérdés
Ettől most rossz anya lennék?Ott vagyok vele csak hagyom magában játszani.3 hónapos a fiam.
2009. júl. 7. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy rossz anya mindenkinek van rossz napja!
2009. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki vallja be. Persze, hogy van ilyen! Szerintem teljesen természetes! Én nem érzem emiatt rossz anyukának magam
2009. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk naponta többször is van "csendes" elfoglaltság,amikor ül a hintájában,vagy a hasamon,és nagyon elvan magának,meg én is.

nem tartom magam rossz anyának amiatt hogy nem "gügyörészek" egész álló nap.Nekem se jó ha egész nap "zsongnak" a fejembe.

2009. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mindenki csak arról beszél, hogy milyen pozitív minden amikor kisbaba van.Arról senki nem beszél, amikor tényleg egy kicsit át akarod passzolni valakinek lehet ez 5 perc vagy 2 óra hossza is. Pedig valljuk be, mindenkinek van ilyen, csak ezt a közvélemény rossz anyaságnak tekinti. Pedig aki most az, vagy volt kisgyermekes (vagy nagygyermekes) anya, biztos hogy tudja miről beszélek. És én bártan beszélek erről a barátnőimmel, attól még az életem értelme és életem szerelme marad, hogy mondjuk el akarok vonulni a fürdőszobába kiszedni a szemöldököm vagy akármi
2009. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Arról nem is beszélve, hogy a gyereknek se jó ha folyton egymás nyakán lógtok. Túlzottan fog kötődni. Kell az a külön töltött kis idő.
2009. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!