Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alkalmazzam a gyógyszer...

Hogyan alkalmazzam a gyógyszertári tégelyes hidrofil babafürdetőt?

Figyelt kérdés
Mennyit tegyek? És hogyan? Vízbe, vagy kenjem rá? Éas akkor mitől lesz illata a kicsimnek? Olajozzam még ezután?
2009. júl. 7. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kiskanálnyit tettünk mi egy pohár forró vízbe, így teljesen fel tudtuk oldani, majd úgy öntöttük a fürdővizéhez. Én nem szerettem, amikor kicsit nagyobb lett, áttértünk más (johnson) fürdetőre. Attól egyébként nem lesz illata a babádnak, inkább az anyatejtől van olyan finom illatuk. Én speciel amikor még nagyon kicsi volt, olajoztam a hajlatokat, és a száradásra hajlamos részeket.
2009. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
K.b. egy borsónyit oszlass szét a vízben.Éppen ez a lényege,hogy nincs benne illatosító anyag,hogy ne irritálja a bőrét.Ha te úgy érzed,akkor nyugodtan olajozd be,de én a masszázst(olajjal),mindig fürcsi előtt csináltam.
2009. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi xtra száraz bőrűek voltunk, ezért én a folyékonyabb verzióját vagy a tubusosat írattam ki és bemaszíroztam a bőrébe fürcsi előtt. Mást nem használtunk, ezután csak szárazra töröltem. Ha nem érzékeny bőrű mehet az illatos krém pl Disney szuper illatú, de ez nálunk luxus maradt és jött a Bioderma, aminek ugyan nincs illata, de pihepuha lett a bőre. A babaillat amúgy így is megvan, ami a fiam igazi illata kár volna elnyomni pacsmagokkal:-)
2009. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia,ezt a fürdetőt nem a vízben kell rákenni a babára,hanem fürdés előtt,szárazon,és a fürdővízzel pedig lemosod.Ha a vízben kened rá akkor csomók fognak a vizen úszkálni és nem is tudod vele bekenni rendesen.
2009. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem senki nem mondta, hogy ra kene kenni furdes elott.

En ugy hasznalom, mint a tobbi kencet. Kinyomom a tubusbol, szetkenem a kezeimmel es bekenem a boret vele furdes kozben, aztan leoblitem. A hajara jo illatu kencet teszek.

2009. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi imádjuk :)

pihe-puha krémes és szép a bőre és biztos lehetek benne,hogy káros anyagok nem érik.

a fürdőkádba nyomok egy kisebb adagot,kb. 2 cm-es csíkot és arra folyatom a fürdővizet, Így jól feloldódik. Leöblíteni nem kell,csak simán kiveszed a vízből és megtörölköztök.

Így is illatos lesz a babád,hisz alapból jó illatúak a bébik + mi gabi babaöblítőt használunk és így a ruhái illatoznak :)

mi olajat nem használtunk,de azt úgy tudom,hogy fürdés előtt szokták,hogy védőréteg legyen a bőrén a víz ellen,ami klóros és szárít.

2009. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!