Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hallottatok róla hogy...

Ti hallottatok róla hogy Magyar on. Megszűnik az Avent forgalmazása?

Figyelt kérdés

Tegnap szerettem volna vásárolni patikában Aventes terméket,és azt mondták hogy nincs,de rendelni sem tudnak mert kimegy az országból!

Ugyan úgy mint ahogy a Cora is kimegy és az Auchan vásárolja meg az üzleteket.

Ti mit tudtok erről?


2012. jún. 27. 10:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igen?? :O

De akkor a patikában miért mondták hogy többet nem szállítanak,mert ki megy az országból??

Én ezt nem értem..

2012. jún. 27. 14:18
 12/16 anonim ***** válasza:
Elég rossz márka,úgyhogy nem bánom.
2012. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is inkább MAM-os vagyok, a mellszívóm volt Avent de nem volt egy nagy durranás... Egyébként ha ki is vonul Mo-ról, vaterán, tesz-veszen tuti lehet majd még találni cuccokat.
2012. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Talán azért mondták, mert már nem akarják tartani. Esetleg más lett a magyarországi forgalmazó és a régi forgalmazó értelemszerűen felmondta a szerződést, az újjal meg még nem kötötték meg a szerződést. A mintabolt pontos elérhetőségét küldöm priviben :)
2012. jún. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

A MAM is kivonul azt sem lehet majd kapni és a Huggies is :(

Én mind 3at használom cumi,pelenka, bimbóvédő úgyhogy nagyon örülök :(

2013. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A Huggiest meg is értem,hisz drága,de a MAM-ot nem értem.Bár még sehol nem olvastam róla.

Lassan a pampers is eléri így a célját.Ők se lesznek,mert egyre drágábbak.

2013. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!