Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hallottatok róla hogy...

Ti hallottatok róla hogy Magyar on. Megszűnik az Avent forgalmazása?

Figyelt kérdés

Tegnap szerettem volna vásárolni patikában Aventes terméket,és azt mondták hogy nincs,de rendelni sem tudnak mert kimegy az országból!

Ugyan úgy mint ahogy a Cora is kimegy és az Auchan vásárolja meg az üzleteket.

Ti mit tudtok erről?


2012. jún. 27. 10:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én a dm-ben akartam venni cumisüvegfejet és azt mondták már nem forgalmazzák, visszaküldték a maradékot, de választ nem adtak nekem sem arra kivonul e? de szerintem lehetséges.
2012. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én Aventes bimbóvédőt akartam venni,szintén a DM-ben és nekem is az mondták,hogy kivonják a márkát az üzletből.
2012. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Bár engem nem érint,mert MAM-ot használunk:

[link]

2012. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Na ez érdekes hír, nem hallottam még róla. Nekem minden aventes, a mellszívó, a sterilizáló, a cumisüvegek, a varázsitató... Jó, hogy mindent gondosan eltettem, 2010-ben szültem és most szeptemberben megint szülök. Kár, hogy kivonulnak, mert elég jó termékeket forgalmaztak, na nem a varázsitatóról beszélek, mert az néha csapnivaló. :-S
2012. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Engem meglep a hír, talán e-bayről majd tudok pótcumikat rendelni, mert tuti kelleni fog még... köszi az infót.
2012. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nekünk is minden Aventes..bár mi még csak 6hetesek vagyunk,de most elkezdem járni az üzleteket hogy legyen mindenből 2-3db pótlásunk.

Én sem értem igazából hogy ez most mire jó! :-/

2012. jún. 27. 11:26
 7/16 anonim ***** válasza:
Engem sem érint,úgyis annyi baj volt vele,mi MAM-ot használunk.
2012. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
No igen, de nem mindegy, hogy egy termékkel volt gond, és abból tudtok más márkára váltani, vagy pedig minden aventes, mint nálam a mellszívó, cumisüvegkészlet, fagyasztópohár, sterilizáló, stb. Ezekhez ha nem kapni utánpótlást, és mondjuk nem pótolható más márka hasonló termékével, akkor nagy gondban vagyunk. Pl venni egy másik mellszívót most nagy kiadás lenne, csak azért, mert egy db alkatrészt nem lehet hozzá pótolni.
2012. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A kezdő csomagom nekem is mindenből aventes volt de annyira utáltam hogy 3 hónap után kivágtam mindent és lecseréltem chicco-ra..

Nekem is Dm-be mondták hogy nincs Avent de nem azért mert kérdeztem:) csak nézelődtem és az eladó azthitte azt keresem:)

Személy szerint nem fakadtam sirva emiatt de aki eddig ezt használta és elégedett biztos elég bosszantó!

2012. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem szűnik meg az Avent, már mintabolt is van: Budapest, I. ker. Attila út 63. A DM saját márkás termékekkel folytatja az Avent helyett.
2012. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!