Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap fel kell bukkanjon...

Minden nap fel kell bukkanjon egy olyan kerdes, amicsak az indulatokat kavarja, megosztja az anyukakat es tulajdonkeppen nem segito jellegu?

Figyelt kérdés

az a tapasztalatom, hogy azokra a kerdesekre 20-30an valaszolnak, jol osszevesznek, hol a kerdezovel, hol a valaszolok egymas kozott, a rendes kerdesekre, amikor egy anyuka tenyleg varja a valaszt alig erkezik 1-2 hozzaszolas. persze ez a kerdes is olyan, de en annak orulnek legjobban, ha senki sem valaszolna, csak elgondolkoznatok rajta!

szep napot


2009. júl. 8. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát igen,és ez elég szomorú.Én meg azt "látom",hogy legszívesebben egymásnak mennének az anyukák!Én meg viszont rájöttem arra,hogy tök felesleges itt kérdezni/válaszolni,mert sajnos nagyon sok a tapasztalatlan anyuka,éppen ezért én inkább az orvost,védőnőt kérdezek...Tuti jobban járok.Na meg könyvet olvasok,amiben nagyon sok tanács,megoldás van.Szép Napot Neked is! :)
2009. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy sokszor kiszámíthatatlan, hogy mi az a kérdés, ami kiválthatja a vitát. Függ attól is, hogy milyen vérmérsékletű emberek "gyűlnek" össze egy kérdésnél. Egy egyszerű dolgot is túl lehet reagálni.
2009. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

:((( sajnos igazad van! Egy pár kérdést mikor én is felteszek itt, amire tényleg nagyon várok választ/ segitséget, sajnos sokszor elég durva válaszokat kapok amire nem is számitottam, mert csuppán csak tájékozodni/segitséget akartam kérni! (de ök félreértik és ledurrognak)

Azota nagyon keveset vagyok itt, mert nem érdekelnek a mások rosszindulatai! :(((

De azért akadnak itt kedves anyukák is, akik segitenek! :)))

Ráadásul valoban akad olyan is akik szándékosan tesznek fel olyan kérdést, amire kikell hogy akadjunk!!!


üdv!

2009. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.szerintem csak pár ilyen kérdé+válasz van,a nagy többség nagyon értelmes,segítőkész,és az elsőnek válaszolva csak annyit,hogy szerintem nagyon is sok a tapasztalt anyuka.de mivel nem ez a szakmánk csak van aki 5 hónapja van aki 5 éve űzi,ezért más más a vélemyény is.de attól még az lehet jó is.Én azért kérdezek mert mások tapasztalatára vagyok kiváncsi,mások hogy csinálják stb,nagyobb kérdéseknél kérdezem a védőnőt is,és a családot is,de sokszor elég az itt kapott válasz.
2009. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért én is válaszolok,jó? :) Én is olvastam a mai, legnagyobb port kavart kérdésre adott válaszokat....Mit mondjak?Nyitva maradt a szám.:( Nem is ragozom tovább,felesleges mert nem változtat semmin.

Az oldal kezdi elveszíteni a jellegét,azt amiért létre jött.Minden napra akad valami szaftos téma,amin jól összekapnak a tyúkok :)

Hidd el,mindig is lesznek ilyen helyzetek.Vonj vállat és nevess rajtuk egy jót!

2009. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!