Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónaposotok azt eszi már,...

11 hónaposotok azt eszi már, amit ti?

Figyelt kérdés
Mi az, amivel még vártok?
2012. jún. 28. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából azt, de úgy, hogy mi is idomultunk kicsit hozzá. Sok főzelék, nem túl fűszeres ételek, stb. Én az aprómagvasokkal, mogyoróval, szóval az allergénekkel vártam még, mert neki tejfehérje allergiája volt, így valamit csak 2 évesen adtam neki. De azért lehet előbb is.
2012. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már azt ette, amit magunknak is főztem. Fűszerezést csak mértékkel, és a tejjel és a tojás sárgájával vártam 1 éves koráig.
2012. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk csak jóval később jött ez össze.

A felsoroltakon kívül gombát is csak később kapott.

2012. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 hónapos, azt eszi amit mi. A következőket kerüljük: tojásfehérje, tej, aprómagvas gyümölcsök, mogyoró és társai, szója, gomba, méz. Ezeken kívül már mindent kap, nem főzök neki külön.
2012. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen igen. Bár én nem főzök minden nap, mert sokszor egyedül vagyok itthon és akkor csak szendvicset eszek (meg van gyümölcsnapom is), szóval ilyenkor főzök neki, vagy bébiételt adok.
2012. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!