Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úszópelus miért úszópelus? És...

Úszópelus miért úszópelus? És újra lehet használni, ha se pisi se kaki nem volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap vettünk úszópelust, fel is avattuk 6hónaposommal:))

De kb 15 percet volt rajta, se pisi se kaki, viszont iszonyú vizes lett belül a pancsolás után...na én azt gondoltam, ez belül nem lesz vizes...hogy működik ez?Én adtam rá bénán?

Na mindenesetre nem "használta", ilyenkor ha megszárad másnap rá lehet adni megint?

bocs a hülye kérdésért, mást vártam ettől a pelustól:(


2010. jún. 10. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha eldobhatósat vettél, akkor megy a kukába. Jobban jársz ha veszel fürdőbugyit, azt ki lehet mosni.

Amúgy ez csak arról szól, hogy ne kakáljon a vízbe és védi a testnyílásokat is, ami pl. kislányoknál nagyon fontos.

[link]

A vaterán vagy teszveszen használtan is lehet beszerezni pár száz forintért :-D

2010. jún. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ezt akartam linkelni:

[link]

2010. jún. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van is eladó, kettő is, kisfiúra való. :) Három volt, mindhárom fenn volt teszveszen, de csak az egyiket vitték el. Ha kisfiad van és gondolod írj privit. :)
2010. jún. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

na majd utánanézek, köszi:)

eldobhatósat vettünk de többet vártam tőle...:(akkor veszek olyat amit írtatok:)

2010. jún. 10. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Tenleg csak arra jo, hogy ha kakil a baba akkor ne a vizbe kakiljon. Semmi mas haszna nincs.
2010. jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!