Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezekre szüksége van egy...

Ezekre szüksége van egy újszülöttnek? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 29. 11:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A fiam 3éves, és most kap csak majd egy nagyobb méretű paplant. Párnája 7hónaposan lett, de rendeltetésszerűen csak mostanság kezdte el használni(csípőkenguruból elérte a párnakupacot, és megcsócsálta, nem volt képem otthagyni ezért lett csak) eddig alvótársa volt.

Megveheted, próbálhatod, eltárolhatod. Innen nemigazán tudjuk megjósolni, hogy amikor kell megérte e.

2012. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
csak a fejvédőt tartom kifejezetten szükségesnek ezek közül.
2012. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk hasonló szettet(fejvédő,párna, paplan) ajándékba. Csak a fejvédőt használjuk, az kell mindenképp! Baldachinunk nincs, nekem nem is tetszik. A zsebes tartó praktikus lehet, bár nekünk az sincs, és nem is érzem hiányát. Párnát nem használunk még,textilpelus van a feje alatt, paplan helyett hálózsákot vagy plédet használunk, nyáron max.textilpelust. A paplant, ami a csomagban volt, a járóka aljába tettem, ott használtuk, hogy ne legyen olyan kemény. de ha nem lett volna, akkor sem hiányzott volna, azért tettem bele, mert volt.
2012. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Csak a fejvédőnek van értelme az elején. Paplan, párna bőven ráér később mikor nagyobb.

Télen is csak pléddel takartuk be, ha nálatok hidegebb van, akkor hálózsákot ajánlok, olyat amibe nem tud belecsúszni.

A fejvédőt fontosnak tartom. Mi teljesen körbe raktuk vele az ágyát, mert erőszeretettel nyomja oda a fejét egészen pici kora óta.

2012. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én is ebben a webáruházban vettem garnitúrát, a minősége oké és itt volt a legolcsóbb. Újszülött korában kizárólag a fejvédőt használtuk, a paplan túl merev lett volna. Most már a paplant is használjuk néha (9 hónapos). Sokszor a járóka aljába terítem, ha éppen abban altatom. A kispárnának viszont nem látom sok értelmét, mi legalábbis nem használjuk.

Ha most kellene ilyen holmit vásárolnom, én csak 1 fejvédőt vennék, mégpedig olyat, ami az egész ágyon körbeér. Mi sajnos anno csak "alapot" vettünk, és ez rendszeresen lecsúszik,amikor a pici mocorog. Ráadásul a fejét is beveri néha, amikor az ágynak abba a végébe mászik, ahol egyáltalán nincs védő. :(

2012. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok megint. A baldachinról megfeledkeztem... ezt kb. 3 napig használtuk, mert inkább zenélőforgót tettünk föl, és nem nagyon volt kedvünk le-fel szerelgetni a dolgokat. Amúgy sem nagyon ért semmit, csak design-os volt.
2012. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi is megvettuk ,de csak a racsvedot hasznaljuk egyenlőre.Takaro nekem az utazoagy aljan van.Baldachin van,mert kaptuk.Zsebes tarolot en azert vettem,mert nincs pelenkazo szekreny csak merev pelenkazo lap a kisagyon.Igy praktikus,abban tartom a dolgokat amik kellenek.Ha van az embernek ra penze,vagy lehetoseg hogy megkapja akkor persze erdemes.
2012. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nincs szükség csak rácsvédőre. Nyáron amúgy sem nagyon kell takaró, de ha hűvös az idő akkor rá fogsz jönni hogy miért találták ki a hálózsákot. Ha hason alszik még egy ideig (2 hó) be lehet takarni takaróval is de aztán egyik éjjel arra mész be hogy hol a gyereked? Jaa... a takaró alatt. Szóval ágyneműgarnitúra fölösleges. A párna nem hogy nem kell, de újszülöttnek TILOS (fulladásveszély miatt). Nekünk ezt a gyerekorvosunk mondta. Később persze lehet hogy tudod használni ezeket, de szerintem ráérsz később venni.
2012. jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Kiki01 ***** válasza:
A fejvédő kell, a paplan majd télire jó lesz, de igazából egy polárpléd még jobb. A baldachintól nem tud majd később nézelődni, az teljesen felesleges. A fejvédőt is csak a fal felőli oldalakra tedd majd, hogy ne mindenhol ugyanazt lássa. Viszont lepedőt vehetsz jó sokat, mert ugye pisil, kakil, bukik.
2012. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem akkor még várunk ezekkel. Fejvédőt veszünk csak.
2012. júl. 1. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!