Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fok van nálatok?

Hány fok van nálatok?

Figyelt kérdés

Mennyi idős a baba? Tud aludni?

Nálunk a nagy alszik, de a pici 3 hónapos múlt. Nappal alig alszik, éjjel edig alig tudom visszaaltatni. Már most 27 fok van a lakásban, mi lesz hét vége felé?


2012. júl. 1. 08:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Családi ház, egyenlőre "csak" 25 fok van. Én már ebben is nehezen alszom, 16 hónapos a lányom, ő alszik rendesen. Ebben a melegben szerintem 27 körül lesz a hőmérséklet bent, remélem nem fog jobban felmelegedni.
2012. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

27 fok. Mi nem panaszkodik, örüülünk a melegnek, mert 2 hónap múlva vissza sírjuk, ha jön az ősz, meg a tél!


Fagyizunk, jégkockát vizet, szörpöt iszunk.

Ma megyünk a strandra, de tegnap a kádban fürdött a lányom.

Én bikiniben, a gyerek pelenkában, a férjem fürdőgatyában van itthon:)


Pucérkodunk:)


Minden ablak bukón nyitva

2012. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
25 fok van, légkondink van. Nagyon jó így.
2012. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
27 fok van a gyerekszobában, a nappaliban megy a klima így az kicsit hűvösebb de nem sokkal.
2012. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Most 31fok van,pont idesüt a nap és nincs redőny,csak a sötétítő van behúzva.
2012. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok:

11 hónapos a lányom,alszik éjszaka is ,de nappal is elpilled ebben az időben.

2012. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A mi szobánkban, ahol a 17 hónapos is alszik, 27 fok van most. Ha tartós a kánikula, akkor tetőzik 30-31 foknál. A nagylány szobájában most 29, estére felmegy 32-re, majdnem egész nap éri a nap. Ő álló ventillátor és nyitott ablak mellett alszik.
2012. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, látom nem csak mi szenvedünk.:-)
2012. júl. 1. 13:01
 19/22 anonim ***** válasza:
24 fok van. Reggel minden ablakot kinyitottam , volt egy kis huzat. Amikor elkezdett melegedni az idő minden ablakot becsuktam, és a redőnyöket is eléggé lehúztam, így nincs nagyon meleg. Igaz nagyon jól szigetelt a lakás.
2012. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hajnalra 26 fokra "hűlt le" a lakás, most éppen 30,5 fok van a nappaliban, a gyerekszoba 1 fokkal hűvösebb.

Amúgy tetőtéri lakás, van 4 nagy tetőtéri ablak, 2 hatalmas teraszajtó és 2 sima ablak, ezek -az utolsó kivételével- egész éjjel tárva-nyitva voltak.

Reggel 8-kor bezártuk azokat, ahová odasüt a nap és leengedtük a redőnyöket. Nemrég nyitottam ki 1 ablakot és az egyik ajtót, ami már árnyékban van, mert a levegő nélküliség még rosszabb...

2012. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!