Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normàlis, hogy 4...

Normàlis, hogy 4 honapos babàm most akar ölbe aludni'?

Figyelt kérdés

Edig magàtol bàrhol elaludt,most 3 napja üvöltés van,és azt figyeltem meg,hogy csak akkor nyugszik meg ha ölbe ringatva altatom.

Miért most alakul ki nàla ez?


2009. júl. 9. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk ugyanez volt 2-3 hétig. Már vége szerencsére és újra a régi. Nyugodtan altasd el az öledben, az enyém nem szokott rá. Ezenkívül 5x ébredt éjjel ebben az időszakban. Fura. Már az is visszaállt 2-re.
2009. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, ez minden babánál máshogy alakul ki. Az én fiam is ölden tudott csak elaludni, de egy kis szoktatással már az ágyában alszik el. Én azt csináltam, hogy mikor már tényleg hunyorgott a szemével leraktam az ágyba és paskoltam a kis popsiát, így tudta, hogy ott maradok mellette és szépen elaludt. Mára már csak lerakom az ágyába hasra elinditom a kis zenéjét és gond nélkül elalszik rajta. Próbáld ki te is hátha segít, de ha sírni kezd mikor lerakod vedd fel és egy perc múlva próbáld meg újra lerakni, hiszen nem az a cél, hogy a pici sírjon.


Sok sikert!

2009. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5 hós kisfiam is így van,kb.1 hónapja. Eddig csak akkor rakhattam bele a kiságyba,ha már mélyen aludt,mert rögtön felébredt és sírt. Most már egy pár napja ha félálomba van leteszem,simogatom és szépen elalszik.
2009. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!