Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babám lázas. Mennyi...

1 éves babám lázas. Mennyi legyen a napi folyadék, hogy nehogy kiszáradjon?

Figyelt kérdés

Reggeli tápszere: 240ml

Az esti is, de azt nem issza meg mindig. Mennyit kéne még innia? Napközben csak kortyolgat, szóval 3-4 óra alatt fogy el egy deci...



2012. jún. 21. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom,hogy egy ekkora babának napi 600 mili a minimum,ennél csak több,a 600 mili ahoz elég,hogy ne legyen kiszáradva.
2012. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 10 kiló akkor olyan 800 milit jó lenne, ha inna. De ebben benne van a gyümölcs is, ha eszik.
2012. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kilonként 120ml-vel kell számolni, és mivel lázas és meleg is van még tobb lenne a jó, esetleg gyumolcslével nem próbálkoztál, persze higítva
2012. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én 1 évesem is lázas!szerencsére ő iszik mint a gödény!enni nem akar,de ebben a melegben nm is csoda!
2012. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kb olyan 700 körül volt a tegnapi nap, a mai még ennyi se, de most nincs akkora meleg legalább, és most épp nem is lázas...

De akkor még jobban kell próbálkoznom :(

2012. jún. 22. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!