Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mennyire érzi jogosnak az...

Ki mennyire érzi jogosnak az alábbi cikket?

Figyelt kérdés

[link]

Mi a véleményetek róla?


2012. júl. 2. 13:56
1 2 3
 1/22 gabszem ***** válasza:
100%
szerintem se kell túlzásba esni, én szoktam képeket felrakni a kislányomról, hogy a barátaim, kollégáim lássák, mert most csak így tudom a kapcsolatot tartani velük sajnos, mert vidékre költöztem és itt nemigen van barátom. Azért vigyázok milyen képet rakok fel, pl. nem raknék fel meztelen képet...
2012. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem olvastam végig a cikket, kicsit eltúlzott, de van benne igazság. Én is fent voltam fb-n, de utána leiratkoztam, az egyik ok az volt, hogy egy csomó bejegyzés és fénykép arról szólt mint a cikk, és ez idegesített, másrészt meg azért mert mindenki elkezdett fb-n fotókat kérni a babámról, stb. Én viszont nem akartam egyáltalán őt oda feltenni. Nem tartom biztonságosnak az oldalt, még úgy sem ha le van mindenki tiltva, csak a barátok/ismerősök nem. Ha valaki használja, szíve joga, engem nem zavar, de azért az szerintem túlzás, amikor a szülés után fél órával már fent van a babáról a kép..
2012. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
durva, és kissé alpári stílusban mondja el a véleményét,de van benne valami :D
2012. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Meg kell találni az arany középutat, sajnos ez nem mindenkinek sikerül. Ők aztán tényleg minden "fontos" dolgot megosztanak, ami rajtuk kívül senkinek nem érdekes:(
2012. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

szerintem jogos,bár én nem vagyok fent a fb-n(többek között ilyen okok miatt is)

Húgom viszont olyan elképesztő dolgokat szokott mutogatni,hogy nemigaz...de szerintem ez nem csak a babásokra, hanem a "tiniszerelmesekre" is vonatkozik,mármint róluk is lehetne írni egy hasonló cikket.

2012. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

Én teljesen egyetértek vele.

nekem is elegem van a sok ilyen babás képekből, meg abból, hogy szavazzak erre meg arra

2012. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
72%
Szerintem mindenki maga döntse el mit hol mikor kivel oszt meg! Szerintem teljesen természetes hogy egy anya büszke a gyermekére és ezt tudatni szeretné az egész világgal még akkor is ha ezt kicsit túlzásba is viszi! :) Ha valaki ennek nem akar részese lenni, akkor nem kell megnézni a képeket, hozzászólni a témához stb....
2012. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%

Elég bicskanyitogató stílus! Tuti, hogy nincs gyereke a cikk írójának... (vagy pasi)


Azzal egyet értek, hogy ne legyen fent 50 kép a gyerekről.


20-as éveimben engem is hidegen hagytak ezek a képek, linkek. Egyáltalán nem érdekelt, hogy kinek milyen a gyereke, és éppen mit csinál.

Ma már igen :)

2012. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

Huhh, abszolult igaza van a cikk írójának!!

Már a könyökömön jön ki a naponta oda írogató "ismerős", akik még a sz@rást is a fb-on keresztül végzikés megosztják mindenkivel!

Pont ezért nem szoktam belépni, csak a szükséges minimumot intézem ott kb. heti egyszeri alkalommal max. 3 perc alatt. Ez nekem már a ciki kategóriába tartozik, ami ott megy.

2012. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Van benne valami. Én is kétszer meggondolom mit írok vagy teszek ki, mindig arra gondolok,hogy ha ezt vagy azt kiteszem felkészültem e rá hogy az egész világ és ismeretlenek is lássák? Mert oké hogy én bejelölöm hogy az én ismerőseim lássák (nekem csak azok vannak visszajelölve akik VALÓBAN ismerőseim, beszélünk rendszeresen, családtagok stb. vadidegen embereket nem jelölök vissza vagy olyat akitől egyszer vettem vmit pl.) de oldalt látom ha ismerősöm pl. hozzászól egy számomra vadidegen fényképéhez.

Amúgy meg azért túlzás ez a cikk, mert mivel anyuka vagyok mondjuk és egész napom a gyerekekkel zajlik, nyilván ezzel kapcsolatos események fognak érni (jó nem arra gondolok hogy percenként kiírom evett aludt fogzott sírt a gyerekem) tehát ezért ne kelljen már elnézést kérnem a KÖZELI ismerőseimtől ezért mert momentán ez az életem.

Én se teszek megjegyzést erre hogy buli számokat vagy most olvasott könyveket vicceket tesznek fel mások, mert nekik meg az a szórakoztató. Ez a fb egy szórakoztató oldal szerintem nem kéne ilyen véresen komolyan venni hogy mintegy "etikett" szól már róla lassan.

Ugyanakkor ez az idézetek kiírása amit naponta 3 embernél elolvasok akik kiteszik de közben homlok egyenest máshogy élnek...na ezen fel tudom idegesíteni magam.

És sose osztok meg szerencsétlen sorsú kikötözött kutyákat, megvert csecsemőket se.

2012. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!