Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mennyire érzi jogosnak az...

Ki mennyire érzi jogosnak az alábbi cikket?

Figyelt kérdés

[link]

Mi a véleményetek róla?


2012. júl. 2. 13:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

A "senkit sem érdekel, meg úgyis undorodnak tőle" szöveg szerintem kicsit durva, de persze a cikkben van igazság is.


Egyet mondjuk nem értek. A facebook és társai azért lettek kitalálva, hogy az emberek megosszák, amit meg akarnak (a neten jóformán nincs határ szabva sehol), tehát ha valakinek ez nem tetszik, akkor ne regisztráljon, vagy tiltsa le a mindent megosztó facebookos ismerősét, mert annak sincs értelme, ha Bécike kakiját nézzük, de annak sem, ha másokat cseszegetünk, mert megosztott valamit...


Az persze agyament, ha valaki mindent szir-sz.art megoszt, de ez nem csak gyereknevelés témában van így. Nekem egyik ismerősöm a buddhizmusról oszt meg naponta 1000 képet és 2600 idézetet meg mindent, ami olykor-olykor már sok is, de őszintén szólva, ha épp kedvem van, akkor megnézem, ha meg unom nem nézem meg...ennyi.

2012. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%

Azért ezt nemcsak az anyákra lehetne ráhúzni, hanem az emberiség elég nagy részére!

Nem megyek fel minden nap a fb-ra, de amikor néha rákattintok a kezdőlapra és azt látom, hogy némelyik ismerősöm 10 percenként megoszt valamit, na akkor eléggé kinyílik a zsebemben a bicska!

Rohadt idegesítő a millió állatos/jó nős/jó pasis/verdás/vicces/vallásos/továbbküldős megosztás is, nemcsak a Lilibabaepretevettmajdbealudtutánakakiltegyjót megosztás is...

2012. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Bár van benne némi igazság, de én nem tartom jogosnak ezt a cikket, főleg a stílusa enyhén szólva felháborító. Ahogy már valaki megjegyezte, az író vagy egy nő, akinek nincs még gyereke és talán nem is lehet..., vagy férfi, szintén gyermek nélkül, vagy egy tinédzser. Mindenesetre elég arrogáns. Hozzáteszem, nem rólam iródott a cikk. És én eleve nem olvasok ilyen oldalakat. Annyit jegyeznék még meg, hogyha valakit zavar az ilyen ismerős, akkor ki lehet törölni és nem kell a babás képeit nézegetni. Minden nagyon egyszerű, nem kell a bolhából elefántot csinálni. Ennyi problémája legyen valakinek.
2012. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahogy nézem ez direkt sértő cikk akar lenni az anyukák számára, még azoknak is akik nem osztanak meg mindent. Kicsit lehúzza az ember büszkeségét...

Én nem látom ilyen siralmasan a helyzetet, nem is látok olyan anyukát, akik kakis pelusokat töltene fel...

Viszont itt kitér mindenre, amire egy szülő büszke lehet, de ezt meg ne oszd, mert egy ocsmány barom vagy, akit utálni fog az egész világ ezért. Na ne már...

Hát bevallom én szívesebben olvasgatok az ismerőseim gyerekeiről, mint mondjuk a körlevelekről, mely szerint azonnal meggazdagszunk egy kattintással, vagy ha nem küldjük tovább akkor meghalunk, sőt szívesebben nézem a barátnőm kislányának ovis képét, mint a volt főnököm öltönyös, nyakkendős, bőszékben ülős képét vagy fiatalabb ismerőseim lerészegedős buli utáni képeit.

De tőlem aztán azt oszt meg bárki amit csak akar, én meg majd szelektálok. Mert erre van a facebook és nem arra, hogy szégyenkezzünk és takargassuk a gyermekeinket, akikre bizonyára büszkék vagyunk.

S félre ne értsen valaki, én sem osztok meg mindent, mert vannak józan határok, és igen, tudom valaki átesik a ló túloldalára, viszont szabad döntése ha ezt teszi, és ez nekem nem ér meg egy cikket sem, főleg nem egy ilyen beképzelt, okoskodó hangvételű cikket (még ha némi igazság is rejlik benne).

A cikk írójának lehet nagyon hülye ismerősei vannak, ha ez valós tapasztalatra alapszik, és akkor sajnálom, ha ilyen körökben forog, ugyanis akkor lehet nem másokkal, hanem vele van a baj, ha meg kitaláció és túlzás a cikk (ugye inkább), akkor meg valami ütőset akart írni. Mondjuk megdicsérni nem fogom érte.

2012. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Kiki01 ***** válasza:
100%
Pont azért van a fb és társai hogy mindenki azt tegye ki oda amit akar. És hogy mindenki azt olvassa el és nézzen meg ezekből ami jól esik neki. Élni és élni hagyni!!!
2012. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

engem sem érdekelnek a megosztások, képek, viccek, okosságok, stb.

Ha valakinek érdekel a gyereke akkor megnézem az oldalát, és kész (a férjem fb. oldalán).

Én nem is regisztráltam, pont emiatt, mert idegesít az egész, aki viszont regisztrált, az ne jajjgasson, hogy baja van vele!

2012. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
18%

Ezért tartom cikinek a "fészt".

Már csak elvből sem mennék oda.

2012. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Kiki01 ***** válasza:
78%
Én sem vagyok rajta, nekem is túl sok ott a baromság, de aki rajta van az erre nyilván vevő. Ha meg nem, akkor meg minek van rajta?
2012. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és akkor most húzza be mindenki fülét-farkát?

Nyilvánosan megosztunk ezt-azt, és? Legalább arról tudja az ember, hogy mit osztott meg, közben meg le lehet hallgatni a telefonjainkat, bárki bármit megtudhat rólunk akárhonnan, ilyen-olyan kiskapuk által harmadik félnek is kiadják a címünket...emellett egy kis zsenge gyermekkaki a facebookon semmiség.

2012. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, a nagymellű tiniket, "milyen autó illik a horoszkópodhoz" meg egyéb baromságokat természetesen mindenféle közfelháborodás nélkül lehet posztolni, de isten ments hogy egy anyuka képet merjen felrakni a gyerekéről...
2012. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!