Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 15 hetes kislányom már 3...

A 15 hetes kislányom már 3 hetes kora óta átalussza az éjszakát.2 napja viszont felkel hajnalban Mit csináljak, hogy aludjon reggelig ugyanúgy?

Figyelt kérdés
Kevés lenne már neki az anyatej? Mindig olyan jót aludt éjszaka. Nem értem most miért ébred. Az a baj, hogy hiába etetm meg, nem alszik vissza. Én meg így hulla vagyok. 3-4 között ébred, eddig 6-7 volt. De nem alszik el, tegnap is 11-kor aludt egy kicsit 2-3 órát, addig fent volt. De én akkor nem tudok aludni már, főzni, mosni stb. kell.Így fáradt vagyok.Segítsetek!Köszönöm
2008. máj. 2. 04:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Néha vannak ilyen kis zavarok, az én fiam is csinálta, pedig egy hónaposan ő is magától átaludta az éjszakát, aztán három hónaposan volt két-három éjszakánk, amikor felébredt hajnalban, pedig nem is volt éhes. Én következetes voltam, felvettem egy kicsit, ringattam, aztán visszatettem. Nem is sírt, csak nyafogott egy kicsit. De ez tényleg csak pár napig tartott.
2008. máj. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy ő éhes is!És nem akar aludni.Nevetgél, gőgicsél, ja és kakizik.:) Egy jó 2 óra hosszat szórakoztat, hol eszik, nevetgél, hol alszik, aztán végre elalszik, de 30-4 perc és ébred, kezdődik elölről.
2008. máj. 2. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor kicsit felcserélte a napszakokat, ez lehet a gond. Ez is ismerős. Én egy könyvben azt olvastam, hogy ha ez a gond, akkor általában nappal sem úgy alszik, ahogy jó lenne, ahogy az megszokott. És ilyenkor azt tanácsolják, hogy nappal ne hagyd aludni, pl. a délutáni alvását iktasd ki egy napra, nem lesz könnyű, nyűgös lesz, állandóan tartogathatod, de utána este úgy fog aludni, mint a bunda, és akkor talán helyreáll az egyensúly.
2008. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg amit az előttem válaszoló irt. De eddig szerncsésnek mondalak. Az én fiam 11 hónapos koráig felkelt éjszaka legalább kétszer szopizni,meg 5 hós korától a fogacskák miatt is.

De hát egy gyerek ezzel jár.:)

2008. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! De ha délután nem hagyom aludni, nem fog este keveset enni mert fáradt lesz??És akkor meg azért ébred?Egyébként délután csak szopi közben alszik.Azt meg nemtom elkerülni.De megpróbálom amit mondtatok.
2008. máj. 2. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!