Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babát lehet altatni...

6 hetes babát lehet altatni hason éjszaka?

Figyelt kérdés
Csak ugy alszik a saját ágyában, egyébként velünk alszik. De én féltem hogy nehogy baj legyen. (nincs légzèsfigyelő)
2012. júl. 4. 00:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szia!!nyugodtan altathatod hason!!nekem a nagyobb lányom most 5 éves,első perctől hason alszik,a mai napig is,a pici szintén születése óta,már a kórházi benntartózkodáskor is csak így aludt,most lesz 15-én 4 hónapos.egyik gyermekemnél sem volt légzésfigyelőnk,bár ha az téged megnyugtat,szerezz be egyet.én sokkal nyugodtabb vagyok így,mintha hanyatt feküdne,sokkal kisebb a félrenyelés veszélye.egyébként a gyerekorvosom ill.a védőnőm sem mondta,hogy ne így csináljam.ja és végzettségemet tekintve szülésznő vagyok.attól semmi baja nem lesz a picinek,szerintem még kényelmesebb neki ez a póz.ne takard be túl vastagon,elég egy kis könnyű pléd,és nem lesz semmi probléma.
2012. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es Válaszoló! 5-ös vagyok. Senki nem buzdítja a Kérdezőt semmire, csupán leírtuk a tapasztalatainkat. Nem vagyunk egyformák, mindenki úgy altatja, neveli a gyermekét, ahogy szeretné. (Pontozni én meg nem szoktam, döntse el a kérdező, hogy neki hasznos a válasz vagy sem.)

Egyébként nekem meg az a szerencse, hogy merem hason altatni, mert volt az elején, hogy nagyobbat bukott, és még így is megijedt kicsit, ha a hátán alszik, akkor meg vissza is nyelt volna...

2012. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös! Nyilván nem rád gondoltam. De azért ha érdekel, olvasd el a belinkelt kérdést és válaszokat is, és akkor megérted, mire gondolok. És igen felelőtlen dolog légzésfigyelő nélkül hason altatni egy ilyen pici babát, pláne, hogy bizonytalan a kérdező. Akkor nem írunk hasonlókat, hogy "nyugodtan"...mert az viszont buzdítás.
2012. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%
öcsém mekkora problémát csináltok belőle
2012. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Én sem pontozok senkit, mert csak a tapasztalatokat írja mindenki, abban nincs "hasznos" vagy "nem hasznos" :)

Amúgy szereztem be légzésfigyelőt (babysence), erre most úgy fáj a hasa, hogy már velünk se tudott elaludni :( Úgyhogy ha majd nem fáj a pocak, akkor remélem át tudjuk szoktatni a helyére :)

2012. júl. 8. 12:18
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ne altasd, mert ahogy elnézem a válaszokat, az alvás életveszélyes.


Ráadásul légzésfigyelő nélkül nem is szabadna gyereket vállalni. Ezért halt ki az emberiség.

2012. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Igen lehet, főleg ha van figyelő. Akkor most ez hasznos?

Vagy nem is vártál haszos választ.

2012. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!