Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás közben harapás?

Szoptatás közben harapás?

Figyelt kérdés

Kisfiam - amióta kinőtt az első 2 foga - nagyon ritkán harapta meg a mellbimbóimat.

Most 11 hónapos és van 8 foga. Pár napja szinte minden szoptatásnál mindkét bimbómat megharapja.

Lehet, hogy most jön a többi fog és viszket neki az ínye? Vagy már nem szeretne szopni?



2012. júl. 4. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ha nem szeretne szopizni,akkor elfordítaná a fejét vagy nem hagyná,hogy a szájába tedd a cicit.Valószínű,hogy csócsálgatja tetszik neki,játszik.Ne hagyd,hogy erősen ráharapjon,szólj rá erélyesen olyankor,.Boldog szopiztatást:)

2012. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi az infót :)

Akkor folytatom a rászólást.

2012. júl. 4. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy hasonló kérdést tettem fel én is ezt a választ kaptam.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..


Jónak hangzik!

2012. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kislányom is harapni kezdte ennyi idősen. Én a védőnő tanácsára egy erőteljes "nem" kíséretében kivettem a szájából ilyenkor. Pár nap alatt felfogta, hogy ez nekem kellemetlen, és ha ezt csinálja, véget ér a szopizás, és tényleg abba hagyta.
2012. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!