Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. S! Szopi és harapás...

S. O. S! Szopi és harapás kérdés. Miért csinálja?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos babám szopik ,1 hete kezdtem a hozzátáplálást.ma délután amikor cicivel kínáltam csak megharapta a cicim,nem kell neki azóta sem.vagy 10x próbáltam de csak harap.2 foga alul most bújt ki. mitől lehet?

2012. jún. 14. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést én írtam ki, o még ekkor nem evett csak tejet

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

már egyáltalán nem harap szopi kozben, mindig amikor megharapott elvettem tole, mondtam hogy nem szabad, ha harap az fáj anyának

de a mai napig, ha eleget evett a szilárdból, akkor nem kér már tejet, és akkor bizony megharap, ha nagyon eroltetem

2012. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi átolvasom.Hát úgy alakult,hogy dél körül adtam neki főzit,utána 4 -5 között akartam megetetni mert nyügi volt,nem szopott semmit,jól megharapott egyből.aztán alvás,fürci,utána megint próbáltam...már majdnem 8 óra volt.megint csak megharapott. most 9-kor kínáltam,végül szopott..ilyenkor már aludni szokott úgyhogy jó nyügi volt,de most lassan elalszik már...Mégegyszer köszi..
2012. jún. 14. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!