Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos babám, ha nem az...

16 hónapos babám, ha nem az van amit ő elképzel/kitalál azonnal sikítozni, hisztizni kezd. Mit tegyek ilyenkor? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Szeretném ha nem ezt szokná meg..Vagy elmúlik neki ez a korszaka?
2012. júl. 4. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel. :)

Szintén 16 hónapos a lányom, mostanában ha nem az van, amit ő akar, hasra dobja magát, és jön a sírás.

2012. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Off.

Az én fiam a földbe veri a fejét, csak úgy koppan, elég ijesztő. Én sem tudom, hogy mi lenne a megoldás. 16,5 hónapos.

2012. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15 hónapos fiam ugyanezt csinálja. Sikít, toporzékol, ha nem kap meg valamit. Sajna, a választ én sem tudom. Próbálom ilyenkor figyelmen kívül hagyni őt (persze közben figyelek rá, hogy nehogy kárt tegyen magában), de ez sem mindig jön be...
2012. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit ne csináljatok. Keményen hangzik, de hagyjátok ott. Egy idő után nem lesz neki érdekes a hiszti, mert senki se figyeli. (Tapasztalat)
2012. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A jó megoldást én sem tudom...Én azt szoktam tenni, hogy elmondom neki, hogy hiába toporzékol akkor sem lehet, mert pl. veszélyes, és onnantól kezdve nem veszem figyelembe a hisztit, most már egész hamar abba szokta hagyni és keres más elfoglaltságot. Meg arra próbálok odafigyelni, hogy a hisztivel ne érje el a célját, akármennyire is üvölt, ha valamit nem lehet, akkor azt nem lehet ma sem, meg holnap sem, szerintem fontos a következetesség. 16 hónapos a kisfiam
2012. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 5. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!