Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesetek szokott a boltban...

1 évesetek szokott a boltban hisztizni? Hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
Játékboltban voltunk, míg én vásároltam, az eladók engedték, hogy lent a földön játsszon. Amikor szóltam neki, hogy indulunk, megy anya és felvesz, kifizetjük amit vettünk és indulunk haza, ordított, sírt, feszítette magát. Nyugodt maradtam, de olyan kellemetlen volt. Mostmár ez mindig így lesz? Vagy le se rakjam?? Mert először nem akartam engedni, hogy ott kalamoljon, az eladók szóltak rám, hogy hadd menjen nyugodtan, nem probléma.
2012. jún. 26. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem szabadna engedni.

Nem írtad mennyi idős a gyerek, de nálunk is probléma volt a bevásárláskori hiszti, nálunk ez úgy oldódott meg, hogy mielőtt elindulunk akármilyen boltba megbeszéljük hogyan kell ott viselkedni, mi az amit megvehetünk, mi az amit nem. Azóta nincs hiszti az üzletekben. Kisfiam 3 éves lesz a jövő hónapban.

2012. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 éves.
2012. jún. 26. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Jajj de figyelmetlen vagyok(első)!

A kérdésben ott van, hogy 1 éves a baba. Hát Őt egyszerűen nem szabadna engedni ott játszani. Ahogy megszokja a dolgokat, úgy fogja később is csinálni.

2012. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt az időszakot át kell valahogy vészelnetek... Esetleg mondogasd neki, hogy gyere válasszunk együtt játékot a Dórikának/Pistikének. Megoldás lehet az is, hogy választhat valami apróságot. Igazából nem engedném a földön játszani, mert ők még azt nem értik, hogy az a játék ami olyan érdekes miért marad a polcon. Ha pedig mégis hisztire kerül a sor, bármilyen kellemetlen, neked kell higgadtnak maradni, ezt nagyon jól csináltad!! Bármennyire is feszíti magát öleld át suttogj neki, hogy semmi baj, és amilyen gyorsan lehet menjetek ki a boltból. Másképp szinte képtelenség megnyugtatni.

Fog ez menni, ahogy okosodik egyre kevesebb lesz a hiszti, és Te is belejössz a kezelésébe.

2012. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem baba függő. A te babád ilyen típus, hogy hisztirohamot kap, ha nem viheti magával a játékot. 16 hónapos a kislányom és még sosem csinált ilyet a boltban, persze lehet hogy ami késik... Én alapból nem veszem ki a kocsiból, nem venném ki a helyedben. Ha mégis kiveszem és beül a bevásárló kocsiba, ott kap valami játékot, hogy tovább elücsörögjön, de hamar ki akar szállni onnan. Gyors vásárlás, játékok visszapakol, de sosem rendíti meg hogy nem visszük magunkkal.

Viszont ha a Te babád ilyen, és most rájöttél, megtapasztaltad, hogy ő ilyen típus, akkor e szerint kell cselekedni. Nagyon kedvesek az eladók, hogy felőlük lehet játszani a földön, de utána nektek lesz a rosszabb sajna :( Így tényleg hagyd a kocsiban és egy gyors döntés után már kint is vagy a boltból :))

2012. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jesszus, gyerekkel játékboltba??? Még a 3 éves is ordít, ha el kell onnan jönni! Következetesen a másik oldalon megyünk, mert még a bolt elé is ki vannak pakolva a játékok.
2012. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!