Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira lelkiismeret furdaláso...

Annyira lelkiismeret furdalásom van, sokat "ártok" neki ezzel? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves, s útban van a kistestvér, 10 hetes terhes vagyok, s sajnos nagyon nehezen viselem, egész napos émelygés, fáradtság... de olyan szinten, hogy egyszerűen nem tudok vele kimenni ebben a melegben, mert úgy érzem össze esek. Még nem megy egyedül, vezetgetni kellene, mert ugye most ez az amit imád, de egyszerűen nem bírom - állandóan az ajtóhoz megy szegénykém, hogy menjünk ki, persze amíg bírom vezetgetem, de tényleg nagyon gyenge vagyok... sokat nyüszizik emiatt, pedig egyébként annyira jó kislány, s úgy sajnálom amiért miattam telnek rosszul a napjai :( nem csak fizikailag, de lelkileg is rosszul vagyok emiatt! Remélem hamar túljutunk ezen, s nem viseli meg maradandóan!?
2012. júl. 4. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtasd magad azzal, hogy ebben a melegben nem jó kivinni a kicsit.
2012. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja megviselni. Én a 12. hétig kb. szinte napi rendszerességgel rosszul voltam, nem bírtam levinni én sem. Aztán a 5. hónaptól lett jó kis energiatöbbletem, akkor "bepótoltuk", és napi 2-3 órákat voltunk lent. Hát ennyi.
2012. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Maradandóan biztos nem viseli meg. Én is így voltam tavaly, akkor 15 hónapos volt a kisfiam, úton volt a pici, egész nap émelygés, hányás, gyakran csak arra volt erőm, hogy benyomjam neki a tévét, aztán nézze azt, engem meg hagyjon békén. :( Aztán a rosszullétek elmúltak, kicsi fiam azonban addigra már tévéfüggő lett, kínkeservvel tudtuk csak valahogy normális mederbe terelni a tévézést nála. Viszont ma sem tudom, hogyan csináltam volna másképp.

Szerintem a meleg miatt minden gyerek sokat nyüszizik most. Csinálj neki pancsolót, ha máshol nem lehet, hát a fürdőszobában, nekünk az nagyon bejött!

2012. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , jó legalább olvasni, hogy más is így volt... remélem lassan elmúlnak ezek a rosszullétek, mert sokszor úgy érzem le akarom rázni a kislányom, nem igazán tudok vele aktívan foglalkozni , és ez annyira rossz!
2012. júl. 5. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!