Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy újszülöttnek kell venni...

Egy újszülöttnek kell venni ágyneműt vagy hálózsákban aludjon?

Figyelt kérdés

Ha kell ágynemű akkor a 90x70-es paplan, vagy a 100x135-ös? A feje alá a kispárna kell ami a szettben van, vagy elég egy textil pelus? Első gyerkőc és tanácstalan vagyok... :-) Októberi baba lesz.


Köszi a válaszokat! :-)



2012. júl. 4. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem vettem neki csak lepedőt meg plédet párna nem kell a feje alá elég egy pelenka.A hálózsák az jobb szerintem.

2012. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi vettünk paplant, meg huzatot is hozzá, aztán csak kb. 1 hónapig használtuk,mert mocorgott nagyon a babánk. Azóta is hálózsákban alszik, sokkal jobb. Kispárna nem kell a feje alá, elég a pelus.
2012. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam ezzel az ágynemű dologgal.

Megvettük végülis a négy részest, párna, paplan 90*130-as, fejvédö, baldachin. 14.000 ft-ért.

Nos, a paplan annyira egy sz@r hogy be se lehet takarni vele a gyereket! Párnát nem lehet használni! A baldachin szép, de rettenetesen porfogó, hetente mostam. Az igazán jó dolog a féjvédő. Ennek legalább van értelme.

Nekem is őszi babám volt. Én közép vastag hálózsákban altattam, és volt még rajta egy téli vastag pléd amivel szépen be tudtam még takarni. Nem használtam textilpelenkát sem, nem bukott sosem ;-)

Ha lesz második csak a fejvédőt veszem, meg hálózsákot.

Majd rájössz mennyi felesleges dolgot vetetnek meg veled...

2012. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gabszem ***** válasza:
sztem egyik se. Mi vettünk ágyneműt, de abból csak a fejvédőt használjuk. Takarónak mi textilpelust használtunk ,mert meleg van itt a panelban, télen is.
2012. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi egyáltalán nem vettünk ágyneműt, csak lepedőt. 1,5 éves kora óta csak kis plédet használunk, előtte hálózsákban aludt, most 2 éves, nemsokára kap rendes ágyneműt.
2012. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem vettünk mi sem,és azt olvastam,hogy nem is szabad használni,mert akár fulladást is okozhat,ha valahogy alá kerül.
2012. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!! :-) Akkor hálózsákban lesz a Pici!! Milyet érdemes venni szerintetek, aminek van ujja, vagy ujjatlant?
2012. júl. 4. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen is olyan is.mert amíg nincs olyan hideg addig adtam rá alváshoz (ősszel) újjatlan badyt és erre a hosszujjú vékonyabb hálózsákot. télen meg hosszujjú badyt és vastagabb de ujjatlan hálózsákot.nagyon sokféle van egyébként!
2012. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!