Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez minden babánál így van? A...

Ez minden babánál így van? A kis kezein az ujjai között beragad a piszok és olyan fura szaga van a kezének.

Figyelt kérdés
Törölgessem neki? Vagy hogyan szedjem ki? Nedves törlőkendő, amivel a popsiját tisztítom, erre is jó?
2009. júl. 9. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

Én ilyet egyik gyerekemnél sem tapasztaltam.

Szerintem mosd neki meg a kezét.

2009. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Talán mert mindig ökölben a keze? Még csak 9 hetes.
2009. júl. 9. 23:43
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Fürdesd meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!biztos nagyon hurkás a babád ezért gyül be a piszok az ujjai közé ha közötte kitörölöd az jó lessz, a nedves törlö is nagyon jó erre.
2009. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jaaaaj...:(:(:( Úgy érzem, hülyének néztek. Szóval mégegyszer: Ökölben van a keze és az ujjai között szokatm találni összegyűlve ilyen kis "koszcicákat".

Fürdetem minden este...

Uhhh..kár volt kérdeznem...

2009. júl. 9. 23:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet h rágja a kis kezét,és a nyál miatt ragad rá a kosz?Az én kislányomnak h folyik a nyála egész nap, a nyakán szokott összegyűlni a kosz-vagyis inkább szöszök,sztem törölgesd át popsitörlőkendővel naponta több x és hintőporozd be.
2009. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolsónak: azt hiszem pontosan így lehet...

Köszönöm az ötletet!

2009. júl. 10. 00:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Két hónapos a kislányom, naponta kétszer fürdetem a nagy meleg miatt, és néha én is találok egy-egy újja között valamit. Nem nagy dolog. Töröld át neki popsitörlővel. Ez nem jelenti azt, hogy koszos a gyereked.
2009. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális dolog egy picike babánál akinek okolbe van a keze.Nyár van izzadhat is és ezért ragad rá mindenféle szosz,és ezért van fura szaga.Nyugi!A torlokendo,vagy egy kis vizes anyag pelenka,vagy bár mi amivel tiztíthatod neki napkozben,ami a kezed ugyébe akad.Furcsizni szerintem elég este.Viszont akkor nyisd ki neki és torold alaposan szárazra.
2009. júl. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nekem 6 hónaposak és még mindig van kosz az ujjaik közt! Az első gyerekemnek is volt mindig. Szóval szerintem normális.

Amiket megfogdos, annak a szösze az ujjai közt marad. Én szoptatáskor mindig kiszedem a felül lévő kezén az ujjai közül, következő etetésnél a másik kezén. Popsitörlővel is kitörölheted persze nyugodtan. Vagy benedvesített textilpelenkával megtörlöd. Gyakrabban kell törölni a kezét is úgy általában, meg szépen kiszedegetni mindig. Mást nem tudsz tenni. Legalábbis én nem tudtam egyikkel se...

2009. júl. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Az én babám, 3 hós és ugyanez van. Azt vettem észre, hogy a kis kezei gyakran izzadnak, ezen kívül meg folyamatosan szájba veszi, majd fogdossa a textil pelust, takarót, ezért tele lesz neki is az ujjai között ezzel a szösszel:) A szaga is fura, tényleg, ezért próbálom csap alatt mosni a kis kacsóit minél többször. Popsitörlőt nem mertem használni, mert lenyalja, és nem tudom, hogy ártana-e.
2009. júl. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!