Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ehet egy kisbabát úgy...

Mikor ehet egy kisbabát úgy fogni, hogy a feneke a karunkon van?

Figyelt kérdés
Magyarul ül?
2012. júl. 4. 20:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, lehet :)
2012. júl. 4. 20:31
 2/7 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdést tettem már fel én, de nem kaptam rá érdemi választ.

Ha arra gondolsz, mikor kifelé néz, azt 4 hó körül. De ha a simára gondolsz mikor befelé (én büfi póznak hívom), akkor nagyon hamar.

Máshogy hogyan lehet fogni? Mert ha állsz vele vagy mész szinte csak így tudod, a szoptatóst pózt kivéve. De elvileg a kisteste rád simul, a hátát meg fogod a kezeddel

2012. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én babám most 3,5 hónapos és az anyukám azt mondta rá, hogy mostmár karonülő. Hirtelen nem is tudtam, hogy ezt mire ért. Régen így mondták. Ha fogom, ül a karomon és nagyon ügyesen megtartja már magát. Csak a biztonság kedvéért van a kis hátánál a kezem. Erre gondolsz?
2012. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gabszem ***** válasza:
hát kb. 3-4 hós kortól.
2012. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már biztonságosan tudja tartani a fejét.
2012. júl. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok

és addig hogyan tartjátok ha álltok vagy viszitek?

2012. júl. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Úgy tartom, mint amikor büfiztetem, csak nem a feneke alatt van a kezem, hanem a fenekén és ott tartom.
2012. júl. 5. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!