Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele, folyton...

Mit csináljak vele, folyton csak állni szeretne, de még kicsi hozzá!?

Figyelt kérdés
6,5 honapós, ha felveszem egyből húzza fel magát de úgy féltem mert még kicsi hozzá...mit csináljak vele sokszor sírógörcsöt kap ha nem engedem...
2012. júl. 5. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha magától akarja húzza fel magát!! Az enyém kb. 6 hós kortól ül, áll. Nem akartam hinni a szememnek, mert ő a 2. baba, az első meg vmi 8-9 hónaposan ült fel, állt fel 1x. De ha Ő akarja, azt nyugodtan engedd, nem kicsi hozzá:)
2012. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

úgy tudom, hogy erőltetni nem szabad előbb dolgokat, de ha ő akarja, akkor az más - de az enyém is folyton felhúzná magát állásba, 5 hónapos, és én se engedem sokat

ha korán áll, akkor többek közt a lába is görbe lehet, azt pedig nem szeretném

2012. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lányom 6 a fiam 7 hónaposan állt fel egyedül.Ha magától csinálja pl:kiságyban vagy bútorok mellett,nem baj,hagyd neki.
2012. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Erőltetni nem szabad, de visszanyomni sem!!!

Én 6,5 hónaposan felhúzta magát az apja lábánál állásba, és 10 hónaposan már gyönyörűen járt.

Nincsen vele semmi probléma azóta sem..Az a lényeg, hogy a Vigantolt kapja rendesen.

2012. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na pont ez a baj, hogy nem a kiságyban húzza fel magát hanem az ölőmben, ezért aggódok, megfogja a kezemet és úgy.
2012. júl. 5. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem baj,ha a kezedet fogja.A lényeg,hogy saját erejéből és akaratából tegye.

Ne aggódj,valahogy el kell kezdeni:-)

2012. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
semmi baj, hadd álljon! állással gyorsan kifejleszti az ehhez szükséges izmait. úgysem tudnád megakadályozni, inkább segíts neki, h ügyesedjen. ettől még fog mászni is, ne aggódj.
2012. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!