Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ez? Meddig fog ez tartani?

Mi ez? Meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés

Most lesz 1 éves kislányom!

Mindenkivel tök jól el van......

Mamánál ha ott hagyom nincs hiszti nincs nyavalygás! (mama legalábbis ezt mondja)

Viszont amint meglát engem iszonyatosan nyafis, hisztis lesz!

Kéredzkedik ölbe, viszont ha fel veszem elkezd magyarázni hogy vau vau meg tete meg ilyesmit full nyafogós hangon és hajlong ki a kezemből úgy, hogy majd leejtem!

Ha kiviszem letetszem a teraszon gondolván kiteregetek iszonyatosan vísit hogy vissza akar jönni az ölembe..... SEMMIT nem tudok csinálni tőle még wc-re se tudok menni! Régen olyan nyugodt higgadt antinyafis baba volt!

Nem akarom felvenni mindig igy sokszor legugolok és mondom neki hogy most neeem anya fáradt, de akkor meg mászik rám mint egy hegyre közben nyúzza ebbe a melegbe a lábamon a bőrt a talpacskájával..... már tiszta kék zöld foltos vagyok mint akit vernek!

Ez szerintetek szorongásos időszak?

De ha az miért csak nekem, velem nyafog?

Aludni ugyanúgy alszik este!

Tehát ha az lenne akkor is sírna nem?

Ááááá kivagyok..... nem értek már semmit.....


2012. júl. 5. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a dolog, hogy ha anyut meglátja, nyafogós lesz, és ölbe kéredzkedik, sztem normális dolog, soknál van így. Fusztrálva érzi picit magát a jelenlétedben, és ezért csinálja. De hogy nem tudsz tőle semmit csinálni... az lehet, hogy a korai dackorszak kezdete??
2012. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A flusztrációja vajon miért lehet???
2012. júl. 5. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
1 vagyok.mert te vagy vele legtöbbet.te neveled,te szólsz rá, te dícséred.. stb...
2012. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bogyo110 ***** válasza:
17 hónapossomal dettó ugyan ez van mamák szerint ha nem vagyok jelen az én ördög fiókám egy angyal bezzeg ha ott vagyok akkor ugyan az mint nálatok!Amugy a válszt én is keresném eddig még nemtaláltam!Képzeljétek hogy a mamáknál az esti altatásnál az én gyerekem kakaó jóéjt puszi és alvás reggelig ! Nálam kakaó és ölben elalvás saját magátol még soha nem alaludt el ithol na erre mondják nálunk a nagyik hogy rossz hatással vagyok a gyerekemre de hát nem szünhetek meg nem igaz?
2012. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hm igen utolsó! nem szünhetünk meg mert mi vagyunk a minden! Az elsőnek aki írt.....: Nagyon nagy igazság van benne..... ez itt inkább a válasz nem a dackorszak...... :( Hajj de nehéz ez!
2012. júl. 6. 00:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Csak azért írtam a dackorszakot, mert nálunk is ekkor kezdődött (most már 6,5 éves), de egyáltalán nem biztos,hogy nálatok is ez van.
2012. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!