Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliában született baba...

Angliában született baba útlevele? Megőrülök

Figyelt kérdés
Most ez akkor hogyan zajlik? Le akartam tölteni a magyarországi anyakönyvezési űrlapot, de abban az áll, hogy kell magyar hivatalos fordítás a születési kivonatról. Azt hol lehet kérni és mennyi ideig tart? Ezután ha házasok vagyunk be kell regisztráltatni azt is magyarországra, ugyan is párom afrikai, ott volt esküvő is, ezt is meddig tart megcsináltatni meg hogyan? Meg mikre van még szükség mire eljutunk a gyerek útleveléig? Karácsonyra repülnénk haza, de úgy gondolom nem fogunk, ha ennyi minden kell... Aki átment már ezen kérlek írd le milyen sorrendben és hogyan intézted, és milyen papírok kellenek hozzá mert mindjárt elbőgöm magam, hogy nem bírom hazavinni a gyereket.. mért kell így megbonyolítani mindent?....:(
2012. júl. 5. 16:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
15 ezer ft körül, de ez 3 eve. Milyen a hazassagi anyakönyvi kivonat? Nekünk alig vol informacio rajta. Meg kell ra az a pecset, amit a honlap is ir. Szerencsere a mi masolatunkon rajta volt, de nem akartak elfogadni. Szerintem akkor lattak eletükben elöször afrikai hazas.a.kivonatot. Nekünk nagyon sok macera volt vele. Raadasul vissza sem adtak minden iratunk, hiaba telefonalgattam mindenhova.
2012. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nekünk 2 oldalas, teli van írva mindenfélével :) Hát talán 20ezerből megússzuk a fordyítást :S
2012. júl. 6. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!