Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hazahoztátok első nap a...

Mikor hazahoztátok első nap a babát milyen volt? Nem féltetek? Mikor szembesültetek azzal a ténnyel hogy az elétetek időbeosztásotok örökre megváltozott? és hanadik napon kezdetek takaritani?

Figyelt kérdés
első napra nagyon kiváncsi vagyok,mikor hazahoztátok a babát mit éreztetek mit csináltatok az nap.
2009. júl. 10. 12:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hú az már csak 7 nap! :O

De jó neked!!!!!!Mindenkinek jóóóóó....nekem még nem :S

2009. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

:)De neked is nagyon jó!Élvezheted hogy a hasadban van:)Én élvezem a nagy hasat megrpobálom élvezni mégha néha kellemetlen is de azért aztmondom hihetetlen élmény!meg ez az izgulás a végén..pffffff

mindig azthiszem hogy na most ez vajudás. pedig a végén kideülr csak hascsikarás:)

2009. júl. 10. 14:18
 13/13 anonim ***** válasza:

én néhány napig nem vágytam senkire. még aki a férjem utána a legközelebb áll hozzám, az apukám, ő is csak 4. nap jött hozzánk látogatóba. persze a kórházban volt bent, de ő maga mondta, hogy nem jön pár napig, először szokjunk össze hárman:-) nekem fél gyógyulás volt mikor hazajöhettem a kórházból. egyből tudtam jönni menni, pedig fájt mindenhol a császár utána /3 nap utána hazaküldtek:-)/ Nagyon örültem a fiamnak, jó volt otthon magam mellett tudni, nem azt várni, hogy majd csak behozzák szopizásra egy kicsit, aztán meg kiveszik a kezemből utána. az első pelusozás együtt apával:-) jó móka volt, meg is kaptuk egyből a pisit tőle:-) öltöztetés nagy sírások mellett. este a fürdetés, asszem apa izgult jobban, pedig ő csak mellettem állt:-) szóval csoda pillanatok voltak. na meg mikor elaludt a kis Bambula:-), apa mellett elfeküdni végre, úgy, hogy át tudott ölelni:-)))

és mivel utálom a rendetlenséget, második nap reggel már jöttem mentem, pakoltam, vasaltam, mert azt lehetett egyhelyben végezni:-)

2009. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!