Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves a kisfiam és imádja a...

1 éves a kisfiam és imádja a vizet. Mik a tapasztalataitok? Mennyi idős korában tanulhat meg önállóan úszni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi 4 hós kora óta járunk úszásra, mára nagyon szépen halad, 8 hós. Akár viheted is, néhány hó alatt símán megtanulják. Mondjuk a búvárreflex nálatok már nem valószínű, hogy megvan.
2009. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!!

ez nálunk is megvan!! már mint a víz imádat, mi is járunk úszni 5 hónapos kora óta, nagyon szereti. szerintem még nálatok is menne, csak már mást tanulna. érdemes, ha szereti a vizet!!

2009. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úszást oktatok, s egy kicsit lelombozlak,ha konkrétan az úszás-megtanulásáról kérdeze. A babaúszás ( mi is járunk a kisfiammal a kolléganőmhöz) igazából a vízhez-szoktatásról szól. Megismeri azt a közeget a gyerkőc, s később valószínűleg jobban fogja kedvelni az átlagnál. A babák a babauszin a még meglévő búvárreflex segítségével evickélnek víz alatt,de ez nem úszás. Nagyon sok előnye és rengeteg pozitív hatása van a babaúszásnak, de az igazi oktatást 4 éves kor után kezdjük el. Tapasztalat, h a babauszira járó gyerekek könnyebben tanulnak meg úszni, de még egy 2 éves gyereknek sem tudsz úszást oktatni,hisz nem igazán értené a helyes technika magyarázatát.

Mindennek ellenére szuper dolog a babauszi, nem lehúzni akartam.:-) Akkor nem járnánk mi sem:-)

2009. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!