Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kezdett fordulgatni a...

Most kezdett fordulgatni a babám, (3,5 hónapos). Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eddig átaludta az éjszakát, és most hogy fordulgat, felkel éjszaka, hogy nem tud visszafordulni hasról hátra. Segítek neki, de annyira felhergeli magát. Adok neki vizet, de nem segít, így cicire kell tennem. Picit eszik majd bealszik.

Azzal riogatnak, hogy ha ez így megy tovább, akkor mindig felkel majd, hogy cicit kaphasson. (Ez 2 napja van) Mit tegyek?


2012. júl. 7. 11:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy anyatejes baba.
2012. júl. 7. 11:38
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen időszak. Tetszik neki a tudománya, ezért mindig gyakorolja. És a mozgásfejlődés megzavarja az alvást, ez így lesz mindegyikkel: ha felül, feláll, stb. Az én kislányom 3 hósan fordult hátról hasra és 2 hétig kellett visszaforgatnom napi 24 órában. 4 hósan forgott vissza is. Utált hason lenni, de folyton átfordult.

Ha csak cicin alszik vissza, akkor szerintem nincs mit tenni. Próbálkozhatsz cumival is, ha nem áll tőled távol ez, és persze ha elfogadja.

2012. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A cumi sem segített :(.
2012. júl. 7. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Én meg irigykedem mert az enyém is ennyi idős de esze ágában sincsen megfordulni. Peig gyakorlunk minden nap.
2012. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
most 4 hónapos kislányom 3és fél hónapos kora után forgolódott most már mindkét oldalra fordul. 3 napja a földön van mert a kiságyban forog mindenfele igy letettünk egy plédet a földre ugy elvan. éjszaka is forog de csak az oldalára. majd abbahagyja most tetszik neki. ne tedd cicire mert megszokja. vigasztald meg és tedd a kiságyba. hason nem tudna aludni?
2012. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

"Most kezdett fordulgatni a babám, (3,5 hónapos). Mit csináljak?"

Örülj neki!

2012. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is minden új mozgásfejlődés meglátszott az éjszakákon, akkor pár napig, 1 hétig többször ébredt, megszopiztattam és aludt tovább. Ahogy megszokta, hogy új dolgot tud, nem ébredt éjjel, nem szokott hozzá, hogy csak úgy felkeljen cicizni.
2012. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!