Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdekelne a tapasztalt kismamá...

Érdekelne a tapasztalt kismamák véleménye! Újszülöttnek melyik a legideálisabb pelenka? Ha van valamelyik pelenkával kapcsolatban rossz tapasztalatotok kérlek titeket osszátok meg velem!

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 13:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Pampers newborn nekünk bevált, most newbabyt használ, ez is tökéletes! :-)
2012. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Huggies. Nem folyik ki belőle semmi, 12 órát simán bír éjjel a babán, de a feneke sose pirosodik ki. Már harmadik babámmal használom ezt, tökéletes. A Liberoval a térképről le lehet kergetni, annál már csak a Pampers rosszabb szerintem. Elfogadható a Babylove, de nincs olyan minőség, mint a Huggies. A noname pelusokról meg annyit, hogy akkor se, ha ingyen adják - rettenetesek, kaptunk most a harmadik babóhoz, de megy a kukába, az tuti, kipróbáltam, katasztrófa volt (azt állította, ahonnan kaptuk, hogy Libero minőség - el is hiszem.)
2012. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
pampers newborn volt, teljesen elégedett voltam vele.
2012. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
A fehér pampers newborn szuper: vékony, puha, jó nedvszívó, jól illeszkedik.
2012. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
fehér pamperst használtunk.most vettem huggiest ( 6 hós a kislányom )na...no komment...a belsejében lévő anyag mindig összecsomósodik. aztán csúszkál benne...amúgy a fazonja jó lenne,szépen illeszkedik...de maradunk a pampers care pelusnál.
2012. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a libero jött be.
2012. júl. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
15-ös válaszoló, te valami rossz szériát foghattál ki... életemben nem hallottam ilyet, hogy a huggies belsejével gond lenne. 3 gyereket pelenkáztam ezzel a márkával, a nagylányomnak már nem kell, a 23 hós fiam most a bugyipelust hordja, a háromhetesem meg a 2-es méretű rendeset. Még soha egyetlen egyszer sem volt ilyen gondunk, mint amiről írsz - másfajta se, mert a Huggies sem át nem ázik, sem ki nem folyik soha. Mi nagyon szeretjük.
2012. júl. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nekünk is a fehér Pampers vált be legjobban.


Gabka77! Ugyan nem a 15-ös válaszoló vagyok, de nekem is sikerült elsőre kifognom egy olyan Huggies csomagot ami után nem vettem soha többet.Ráadtam a lányomra a pelust és kb fél óra múlva a pelus közepénél szivárgott át a pisi.Nem mindegyik pelus volt ilyen a csomagban csak kb minden harmadik...így otthonra használtam el azt a csomagot ha mondjuk fürdetés előtt nem sokkal kellett pelust cserélni.Nekem nem volt kedvem vele tovább kísérletezni.

2012. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18-as vagyok, még ami eszembe jutott:nem elég hogy hamar átázott, de a Micimackó minta meg is fogta a ruhát-így még a sűrű ruhacsere mellett áztatgathattam a ruhákat.
2012. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Utánzat lehetett, nem eredeti. 4 éve használok Huggiest, még soha, egyetlen egy darabbal sem volt baj. 12 órát lazán kibír, egy csepp pisit vagy anyatejes kakit sem enged át, pelenkakiütést hírből ismerjük csak... Nem tudom, milyen pelusra akadtatok rá, de nem lehetett valódi huggies.
2012. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!