Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj, ha a kutya nyaldossa...

Nem baj, ha a kutya nyaldossa a baba lábát?

Figyelt kérdés
Lassan két hónapos a kisbabánk, és momentán a szüleimmel élünk együtt. Mikor a védőnő megtudta, hogy van egy kutyánk, óvatosságra intett minket ezzel kapcsolatban. Egy-két alkalommal előfordult, hogy a kutya megnyalta a kicsi lábát, és ezért nem annyira favorizáljuk azt, hogy ki legyen víve a szobánkból, ugyanakkor édesapám azt mondja, hogy a kutyától nem lesz semmi baja. Én úgy gondolom, hogy a kutya a sétálásnál egy csomó mindent megnyaldos, ezért elég sok baktérium lehet a nyelvén, édesapám viszont azon a véleményen van, hogy a kutya nyelve nemhogy nem fertőz, sokkal inkább fertőtlenítő hatásssal bír, mondván hogy a saját sebeit sem hiába nyaldossa. Nektek mi a véleményetek erről? Aggódnátok a nyaldosástól, illetve a kutyaszőrtől?
2012. júl. 8. 11:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

Idióta.. mert egy ember ugyan az, mint egy kutya? pf..

amúgy elmondanám már ők se bánnák, ha elpatkolna a kutya, mivel állandóan felcsinálja valami kóbor dög..

Nem vagyok hálátlan, és nem a nyakukra költöztünk, MI gondoskodunk róluk, és nem fordítva. Imádom mikor az ilyen barmok csak mondják a magukét, mikor fogalmuk sincs a körülményekről.. Tudod te miért lakunk ott? NEM, akkor meg kussolj!

2012. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Ja és le kell pontozni mert nem hagynám, hogy az újszülöttemet nyalogassa egy kutya? Pf, a tiéteket nyalogassa csak egész nyugodtan, lényegtelen ha előtte a valagát nyalogatta az a kutya.. Mitszámít, úgyse lesz semmi baja a babának...!!! Ha meg igen az se baj? Pf.. minek nektek gyerek, nyaljátok ki a kutyátok pi*áját... Szánalom.
2012. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
79%
Ha egy kutyára nincs szükség, akkor keresni kell neki új gazdát. Ha nem akartok kiskutyákat, akkor ivartalaníttatni kell. Egészséges kutya nem nagyon szokta a fenekét nyaldosni, ugyanis nem macska. Ha mégis ezt teszi, akkor a bűzmirigyét kell megnézeti, esetleg féreghajtót kell adni. Soha nem értettem minek tartanak olyanok kutyát, akik nem szeretik őket és nem vállalak felelősséget érte. Mert a kutyatartás is felelősséggel jár. Sőt aki egy kutyáról sem tud megfelelően gondoskodni az lehet, egy gyerekről sem tud majd.
2012. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
Keresni kell új gazdát? Neked kell? Hát másnak sem kell ugyanúgy! Ők azért tartották, mert szerették, de már róluk is mi gondoskodunk a párommal, kvára nem hiányzik az a kutya! Hidd el van gondom 2 időssel, egy 5 évessel és egy 7 hetessel. Ami nekem NEM teher, de hadd ne kelljen már azzal a rohadt kutyával is Nekem foglalkoznom! Semmit nem tudtok, ne ítélkezzetek!! Az meg h nem tud ellátni egy kutyát annak minek gyerek te eszednél vagy? szted a 2 ugyanaz?? Imádom a kisfiam, a kutyákat meg utálom, de főleg azokat akik még a valagukat is kinyalják.. Ja és lehet nem nyalja a valagát a kutya, viszont megeszi a galambszart a kertben hát köszi a közelébe ne menjen a csöppségemnek!!
2012. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám hogy a gyereknek bármi komoly baja lesz attól, hogy a kutya néha néha megnyalja a lábát... Nem aggódnék ilyesmi miatt, ha majd nagyobb lesz menni fog, mászni akkor is éri majd elég sok baci, nem lehet mindentől megóvni és nem is kell...
2012. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
82%
Ha ennyire utálod a kutyát, hívd fel valamelyik menhelyet, tetesd várólistára. Hirdesd meg az interneten. Nekem van kutyát, így másét már sajnos e tudom befogadni. Azt meg te magad írtad, hogy szeretnék, ha elpatkolna. Ha én szeretek egy állatot nem várom, hogy meghaljon. Tudom milyen kutyáról gondoskodni, mint írtam van sajátunk. Sőt van négy gyermekem is, akikről szintén gondoskodom. Na meg az idős apukám is velük él. Sőt a bagázsba még egy papagáj is belefér. Igaz én szeretem az állatokat. Néha az állatok emberségesebbek mint néhány ember.
2012. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, ők is amiatt látnák jobbnak, ha meghalna, hogy ne nekem legyen teher, mert ki eteti? ki pucolja utána az udvarban el a sz.rt? Tippelj..Igen.Én! Nálunk a kölykeit se fogadták be anno, mondván nincs hely és nem is lesz, ajándékozzuk el. A 2 kölyköt még sikerült hála a jó égnek.. Hogy azt is minek tartották meg? mert a kislány ordított értük, bár akkor még nem éltem velük (nevelt kislányom) mert ha rajtam múlott volna egyse marad! csak hát a nagyszülők jól van jól van akkor maradjon meg 2 kiskutya ha a kislány ennyire sír értük! Mindegy, azokat sikerült elajándékozni, de egy öreg vén kutya kinek kell? NEM veszik be az otthonba!!
2012. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%

Milyen "emberek" vannak... Oo

A kultúra rendesen verdesi a biztosítékot!

2012. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Igen, te vagy a minta rá..
2012. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
82%
Na szerintem most hagyd abba, kedves 74%-os! Megkeseredett és lelketlen lettél!
2012. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!