Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj, ha a kutya nyaldossa...

Nem baj, ha a kutya nyaldossa a baba lábát?

Figyelt kérdés
Lassan két hónapos a kisbabánk, és momentán a szüleimmel élünk együtt. Mikor a védőnő megtudta, hogy van egy kutyánk, óvatosságra intett minket ezzel kapcsolatban. Egy-két alkalommal előfordult, hogy a kutya megnyalta a kicsi lábát, és ezért nem annyira favorizáljuk azt, hogy ki legyen víve a szobánkból, ugyanakkor édesapám azt mondja, hogy a kutyától nem lesz semmi baja. Én úgy gondolom, hogy a kutya a sétálásnál egy csomó mindent megnyaldos, ezért elég sok baktérium lehet a nyelvén, édesapám viszont azon a véleményen van, hogy a kutya nyelve nemhogy nem fertőz, sokkal inkább fertőtlenítő hatásssal bír, mondván hogy a saját sebeit sem hiába nyaldossa. Nektek mi a véleményetek erről? Aggódnátok a nyaldosástól, illetve a kutyaszőrtől?
2012. júl. 8. 11:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
tessék, csak mert nem szeretem a kutyát.. röhej :)))
2012. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

Ja, igen, valószínű 7 hetesen galambszart eszik :-)

A másik meg, hogy enni adok a kutyának, meg vizet, naponta többször, és innentől én befejeztem a vele való létet.. Ha felfogtad kicsit is, amit írok, NINCS IDŐM RÁ! Nagyon stramm ember lehetsz, amellett, hogy idejársz pocskondiázni egy anyát, akiről semmit nem tudsz, aki tisztességgel neveli a nevelt lányát, a kisfiát, és mindennél jobban imádja őket, és a párját, emellett 2 idős emberről is gondoskodik. Hát ez van, rossz ember vagyok, mert urambocsá emellett nem akarok a kutyával több időt tölteni. Na hát akkor ez van! Ha más ennyit megtenne a családjáért, mint én, és negyedennyire jól nevelné a gyerekét, akkor nem itt tartana a világ. De persze lehet ítélkezni. Milyen embert nevelek? Jobbat, mint akik itt leszóltak, ebben biztos vagyok, csak azért mert a kutya.. Hát erre mit lehet mondani? ... :-)

2012. júl. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Ok, akkor az vagyok, mert nem szeretem a kutyát. Ez van. Ettől függetlenül imádom a gyermekem és a családom, bármit megtennék értük. De mitszámít ez, ha a kutyát nem szeretem már úgyis rossz ember vagyok. Logikus...
2012. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem érted hogy nem szeret-nem szeret a baj ......
2012. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Hanem mégis mi? Nem tudok úgy írni róla, hogy szeretem, és ezért jön le szerintetek megkeseredettség az írásomból...
2012. júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ki kérdezett? Barom..
2012. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Intelligens is vagy, bár kétlem, hogy egyáltalán érted ennek a szónak a jelentését.
2012. nov. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Akárcsak te. fogalmad sincs az életemről, minek szólsz bele? semmi közöd.
2012. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!