Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktathatnám cumira...

Hogyan szoktathatnám cumira ha nem fogadja el? 7 hetes picur anyuja

Figyelt kérdés
Cicin alszik és már a cicim eléggé érzékeny...:(
2012. júl. 9. 10:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
mindkettő Aventes nekünk...
2012. júl. 9. 11:24
 12/21 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ!
2012. júl. 9. 11:25
 13/21 anonim ***** válasza:

Cicire Bepanthen kenőcs minden szopi után - nekem azzal jött helyre.

A cumisüvegből meg valószínűleg azért nem iszik mert épp nem szomjas. Ha anyatejes és sűrűn szoptatsz elég lehet neki az anyatej.

2012. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

NE válts cumisüvegre, mert akkor lassan annyi lesz a szoptatásnak, akármilyen jó cumnisüveg.

Amikor már alszik, meg kell találni a megfelelő pillanatot, kivenni a cicit, és amikor utánakap, cumit tegyél a szájába, javaslom a Mam start-ot, 2 hónapos korig ajánlják, talán nem megfelelővel próbálkoztál eddig, ha ez nem jön be neki, próbálj mást, mindenképp a legkisebb méretet választ, sokan szeretik még az Aventet, illetve a Tommy Tippie-nek van még icipici cumija.

Az én babám addig cumizott, míg ki nem jött az első foga, azóta nem kell neki, gondolom zavarja a fogait, vagy a cumit a fogai. :)

Ő csak a mamot fogadta el, próbáld ki.

2012. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Amúgy mi viszonylag sokszor tettük a cumit a szájába, mert olyan 4 hós kora körül kezdett leszokni róla :), időnként a szájába tettük, aztán 5 hósan már magának is betalált.

Ujjra nem jó szoktatni, attól deformálódhat a foga, a formatervezett cumitól nem.

2012. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Disi ***** válasza:
Az én babám sem volt hajlandó sosem cumizni. Néhányszor próbáltuk, de mindig csak rágcsálta. Amúgy tápis volt, a cumisüvegből simán eszik, nem feltétlen van összefüggés a kettő között.
2012. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Türelem. :) Az enyém 4 hónaposan szokott rá.
2012. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én rá tudtam szoktatni, vagyis muszáj volt valamit kezdenem szegénnyel, mert ő is csak cicin volt hajlandó aludni, de abból meg első érintésre dőlt a tej, ami persze nem kellett neki, ha már tele volt a pocija, így sírás cicizés, sírás cicizés. 2 hét nem alvás után megelégeltem a dolgot. Pár éjszaka oda vettem magam mellé és úgy aludtunk, hogy fogtam a szájában a cumit. :))

Mondjuk neki nem is a cumival volt a baja, hanem úgy akarta szívni mint a cicit és folyton kieset a szájából. :)) Így pár nap alatt megszokta, hogy azt másképp kell szívni/tartani és megoldódott a gond, és egyáltalán nem okozott neki semmi féle zavart, pedig ő kisebb volt, 5 hetes. De legalább aludt. Sőt onnantól kezdve átaludta az éjszakát és a cicimet innentől kezdve csak és kizárólag táplálkozásra használta.

2012. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
De szerencsés voltál! mindenkinek köszönöm a választ!
2012. júl. 9. 14:25
 20/21 anonim ***** válasza:
Cumi helyett dugd a szájába a rövidre vágott körmű kisujjad első percét, felfelé fordítva. A fiamnál ez vált be.
2012. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!