Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apró pici pattanas szeru...

Apró pici pattanas szeru kiutesek vannak 3hetes pici babam arcan. Mitol lehet es mi ra a gyogymod? Csak anyatejjel taplalom.

Figyelt kérdés
olyan mintha pattanas lenne, piros, kozepen sarga genny. egyre tobb lesz neki, mar a fejteton is elkezdodott, testen nincs semmi ilyen....vedono szerint tejtol van.en aggodom mert nem mulnak, sot...tapasztalatok?nyugtassatok meg h nincs komoly baj.
2009. júl. 11. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyai hormon okozza, a tejtől van. Ezt a doki mondta nekem. 3 hetes, még pici, szépen lassan elmúlik, aztán lehet, hogy még erősebb lesz, de ettől ne ijedj meg. Az anyatej védi Őt a baciktól. Amíg szoptatod, nemigen lesz beteg. Egyébként a melegtől is kicsattoghat.
2009. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NYUGODJ MEG :) ez tényleg csak a tejtől van!!!Nekünk is volt ilyen, a védőnő felírt egy kenőcsöt, és napközben pedig hintőporoztuk, 4 nap alatt elmút!Nekem most 2,5 hetes a babám :)
2009. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nyugodj meg a tejtől van.Ha láttad volna az én kislányomat annyi idősen,biztos nem aggódnál.A feje kinem látszott belőlle,a homlaka tájékán rengeteg volt.Én is aggódtam,de tényleg elmult.
2009. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne piszkáld neki, ne nyomkodd, mert maradandó is lehet! Azt mondták a régiek, hogy "jó erős a tej", ha így kipattogzik!
2009. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt, de elmúlt.Mindig azon aggódtam, hogy ilyen marad és csak az én babám arca ilyen.Mára már gyönyörű.
2009. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!