Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbaba ruháit miért vasaljá...

A kisbaba ruháit miért vasalják sokan? Bennem ez fel nem merült soha, hogy vasalni kéne. Sokan azt mondják erre, hogy a fertőtlenítés miatt. De minek kéne fertőtleníteni a ruháit?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 22:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
67%

Külön mosom mert más mosószert használok és az én ruháim ha nem is látszik de szöszösek ,macskaszőrösek esetleg...

30 fokon 35 percig,nem viszem túlzásba ,nem mosom 90 fokon és pláne nem 2 órán át !!! Víz ,villany,idő ... 20 perc alatt bármekkora kupacot kivasalok ,szeretem az illatát !

Kinek mi a fontos. Van aki magas hőfokon mos van aki vasal :) - és megsúgom szexel is

2012. júl. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem vasaltam a lányom ruháit,sőt a sajátunkat sem szoktam,csak ami nagyon gyűrött és ép azt akarjuk felvenni.Nem kell mindent túlparázni.

11hónapos a lányom és semmilyen bőrbetegsége nincs és nem is volt,sőt még náthás sem volt.

2012. júl. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
60%

Megint egy kérdés, ami csak arra volt jó, hogy ellentéteket szítson. :)

Nehogymár ebben legyen lepontoznivaló bárki válasza! Mit érdekel benneteket ki hogy mos és vasal??? Szerencsétlenek...

2012. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Azért vasalom, mert gyűrött, akárhogy is teregetek. Télen nem vasalok, mert a szárítógép tükörsimára szárít. Hajtogatás és irány a szekrény.
2012. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem sterilszobában élünk, vannak körülöttünk mikroorganizmusok, a babának is jobb, ha minél előbb találkozik ezekkel, hiszen ez a természetes állapot szerintem. Sohasem vasaltam, csak ha tényleg csúnya gyűrött volt egy-egy ruha. Sohasem volt probléma a kislányom bőrével és úgy általában az egészségével.
2012. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én pl nem fertőtlenítek de vasalni szoktam ,mert így szeretem ,ennyi :)
2012. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!