Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 16 hónapos kisfiam...

Baj, ha 16 hónapos kisfiam nem mászik fel az ágyra, székre?

Figyelt kérdés

Lépcsőn is mindig lépegetve megy (persze kis segítséggel).

Soha nem mászott még "magaslatokra".


2012. júl. 10. 23:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülj neki, hogy nem mászik fel sehova, az én fiam 9hónapos kora óta ahova csak teheti mászik...

Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy ő lefele is tud egyszer kellett neki megmutatni és azóta fenékkel tolja le magát mindenhonnan..

Viszont most 13hónapos járni önállóan most kezdett, de mit nem adnék ha nem mászna fel mindenhova.

A következő a napi program: étkezőszéket a bejárati ajtóhoz tolja felmászik rá, feláll és a kaputelefonba hallózik, ha innen sikerül nagy hiszti árán leszednem akkor irány a fürdő, wc-deszka lecsuk , már mászik is fel a tetejére és szépen elkezd mindent lepakolni, gépezni ha ébren van nem tudok, mászik a tv-állványra onnan pedig szépen át az asztalra és püföli a billentyűt, ha leszedem visít :-)

A kanapén ugrál , szalad-esik-kel, szóval kb fél perc nyugtom nincs mellette, szerintem ÖRÜLJ neki, hogy nem mászik fel sehova, mert azt nem is említeném az udvaron a csúszdán mit művel....

ja nyakba vinni lehetetlen, mert elkezdi feltolni magát addig tornázik amíg a válladon áll, szóval szerintem fel fogjuk keresni vele Rippelék artista iskoláját.. :-)

2012. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!