Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mikortól nem...

Szerintetek mikortól nem káros a bébikomp használata?

Figyelt kérdés

Tudom sok anyuka bébikomp ellenes, én sem vagyok oda érte, annak ellenére sem hogy nekünk is van, de én nagyon-nagyon ritkán teszem bele, talán 1héten 2szer pár percre és csakis akkor amikor a férjem még nincs itthon és mondjuk fel kell porszívóznom vagy ilyenek.

Na de mégis mikortól nem káros a hosszabb idejű használata szerintetek? Mondjuk ha már a baba felállt, lépeget a bútorok mellett, kezét fogva sétálgat?


2012. júl. 11. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem semmikor sem jó. Ha meg már áll és jár, akkor meg minek?

Ha sürgős intézni valód van, tedd járókába, vagy ha az nincs, ültesd etető székbe, vagy ha még nem tud ülni, tedd a kiságyába.

2012. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem hosszabb időre semmiképp sem kéne használni, ha jár, ha nem. Pont jó a néhány perc.
2012. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Jaj,ugyan már..Egyszerűen nemis értem ezt a bébikomp-ellenes témát.Most komolyan,szerintetek ha annyira ártalmas lenne,gyárthatnák?Rengetegen "abban"nőttünk fel és a világon semmi bajunk nem lett tőle!Tudom sokan lepontoztok majd,de én bizony betettem mindkét fiamat,ha jól emlékszem még mielőtt jártak volna,olyan 9-10 hónapos koruk körül.Imádták!Ja 11 hónaposan már hibátlanul,önállóan közlekedtek és semmi bajuk!Azt aláírom,hogy balesetveszélyes,tehát figyelni kell merre gurulgat a kölyök,lépcső vagy küszöb elkerülése fontos!Szóval szerintem beteheted,persze nem órákra!
2012. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Tudod ez nem ilyen egyszerű.

A cigarettát is még mindig gyártják, pedig eléggé ártalmas...

A szüleim is azon nőttek fel, és sokak meg tudnak úgy öregedni, hogy semmi bajuk nem lesz tőle.

Csakhogy a tüdőrákosok 90%-a dohányos.


Úgyhogy ha lehet választani, akkor érdemes lekerülni a kompot. Hogy miért, arra vonatkozólag tele a net...

2012. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Jaj ez a sok szuper anya! A mai világban ártalmas a cumi, a cumisüveg, a bébikomp,a tehén tej, / én még azon nőttem fel és 28 év alatt nem volt semmi bajom/ baj ha nem tud szoptatni valaki!!!!!! Évtizedek alatt több millióan ezekkel a dolgokkal nőttek fel, mégis él mindenki!
2012. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó vagyok. A borostyán láncban viszont sok ember hisz, pedig egy nagy kamu. nyugodtan pontozzatok le.
2012. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagyok "szuperanya", pont ezért támaszkodok azok véleményére, akik jobban értenek hozzá, mint én. Az orvosokéra, gyógytornászokéra. (Már hogy a komp nem jó a babának)

Az kétségtelen, hogy a sok vélemény között manapság nehéz eligazodni, és végső soron az anyának kell eldöntenie, hogy mit hogyan csinál (mikor táplál hozzá, mivel stb.)

De épp ebben a komp kérdésben nagyon egybehangzóak a vélemények, úgyhogy ez egy viszonylag egyszerű kérdés ilyen szempontból...


Amúgy a borostyánlánc szerintem is baromság, de nem értem, hogy jön ide... :o)

2012. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Én a 3. vagyok.Képzeljétek én anno egyeztettem gógytornásszal arról,hogy bébikompot használunk!Nem mondom,nem ajánlotta,de mondtam neki,hogy két picivel nekem nagy segítség néha a komp.Erre azt mondta oké,de csak rövid időkre tegyem be őket.Jó,amúgy sem egész napra gondoltam én sem.5.-el egyet értek,a dohányzást nem keverném ide.(arról felnőtt emberek döntenek).
2012. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2012. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Akkor nem káros, ha a baba egyedül, stabilan jár. De akkor már nem sok értelme van.
2012. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!