Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik, akik már nem szültök...

Anyucik, akik már nem szültök több gyereket, ti nem sajnáljátok, hogy nem élhetitek át újra a babázós korszakot, terhességet?

Figyelt kérdés
3 gyerekem van, legkisebb két éves. Olyan sokat agyalok azon, hogy milyen jó volt terhesnek lenni (pedig mindegyik problémás volt) és babázni imádtam. Sajnálom de nagyon, hogy nem élhetem át újra.
2012. júl. 11. 15:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A második császárkor sterilizáltak. Amikor a kicsi egy éves lett, elkezdtem vágyni baba után és nagyon bántam, hogy beleegyeztem a sterilizációba, mert így esélyem sincs újabb gyerekre. Sokszor eszembe jut, sőt sokszor reménykedem, hogy hátha....végülis volt rá már példa, hogy elkötés után is terhes lett valaki. De ahogy telik az idő, egyre jobban tudom, hogy nem lesz harmadik....pedig jó lett volna.
2012. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!