Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem ciki, ha a második babánál...

Nem ciki, ha a második babánál orvost szeretnék váltani és akkor megyek hozzá először, amikor rögtön a terhességet kell megállapítania?

Figyelt kérdés
Úgy érezném helyesnek, ha előtte elmentem volna hozzá legalább egy vizsgáltra, de lehet, hogy erre már nem lesz idő:-)
2011. jún. 7. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs gond, én is így mentem az enyémhez...
2011. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki.Ne a régi orvosra gondolj, hanem a kis tesó egészségére, mert ez e legfontosabb.Nem mindegy, ki végzi a terhesgondozást! Lehet, ha majd itt fogunk tartani, én is orvost váltok.És nem azt választom, aki a lányomnál a terhesgondozást végezte, a szülésem előtt 2 héttel pedig elhúzott külföldre nyaralgatni.(ezt leszámítva, nagyon meg voltam elégedve) Hanem azt az orvost, aki végülis megcsászározott, és velem volt, amikor a legnagyobb szükségem volt rá, és utána is mindig benézett hozzám a gyermekágyra.Ezek szerint lehet gratulálni?
2011. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is ismertem az itteni orvosokat. Nekem ajánlották, felhívtam és behívott a kórházba egyből. Azóta hozzá járok.

Igaz, hozzátartozik, hogy én fővárosból költöztem le vidékre.

2011. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmi ciki nincs benne,ne aggódj.Még csak nem is furcsa vagy szokatlan.
2011. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont így voltam ahogyan te. Terhesen mentem az új dokimhoz. Nem éreztem, hogy ez ciki lenne, szerintem nem az!:-)

Gratulálok a babához!:-)

2011. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok!:-) Mindenen képes vagyok problémázni. Még nem biztos a babóca, de reménykedünk:-)
2011. jún. 7. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!