Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki újszülöttel...

Használ valaki újszülöttel mei tai-t?

Figyelt kérdés

Milyen méretű mei tai jó nekik? Vagy ha nem is újszülöttnek, hanem pár hetes babának?

Megvarrnám magamnak, de nem tudom, hogy a törzs rész hányszor hányas legyen?


2012. júl. 12. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mei-tai-t ne használd még újszülöttnél. Ha majd stabilan tartja a fejét, akkor kötheted előre. Én rugalmas kendővel kezdtem. Nagyon szerettem, mert teljesen magamra tudtam húzni a lányom.
2012. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a rugalmas kendő az a babaerszény?
2012. júl. 12. 23:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Én használtam, békában volt benne (a lábai fel voltak húzva a hasa alá), így kényelmes volt neki, sokat aludt benne. Leírom viszonyításképp a méretet, de a mienk óriási volt, egyszer vissza kellett hajtanom alul, oldalt pedig még most sem tudja kitenni a lábát (4 hónapos). Mérete: 48x40cm.

Amúgy van olyan, aminek van fejtartó része, szerintem olyat varrj, amíg nem tudja tartani a fejét.

2012. júl. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A 40 cm is sok volt? Az is lehetne kevesebb?

Köszi!

2012. júl. 13. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ezt használtam: [link]
2012. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, az is, mert alul egyet vissza kellett hajtanom (még mindig), oldalt pedig nem ér ki a lába... Mondjuk a hossza nem rossz, mert amíg nem nő meg, addig visszahajthatod, vagy esetleg ha hosszabb tartja a fejét. 2. válaszoló voltam
2012. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. júl. 15. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!